سایز فونت

b_300_0_16777215_00_images_IMG-20210406-WA0044.jpg

دکتر خادمی: هر چه بتوان منابع بیشتری به لرستان وارد کرد در جهت توسعه استان اثر گذارتر خواهد بود .

به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل استانداری لرستان جلسه بررسی پروژه های مورد پیمان بنیاد علوی در شهرستانهای الیگودرز و کوهدشت به ریاست دکتر خادمی، با حضور معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری و نمایندگان بنیاد علوی در استان برگزار شد .

استاندار لرستان با تقدیر از اقدامات صورت گرفته توسط بنیاد علوی در استان گفت: بنیاد علوی نگاه ویژه ای به لرستان داشته و جلسه امروز برای پیگیری و بررسی وضعیت ۱۴ پروژه عمرانی در مناطق محروم شهرستان های کوهدشت و الیگودرز برگزار شد .

دکتر خادمی اظهار داشت: هر چه بتوان منابع بیشتری به لرستان وارد کرد در جهت توسعه استان اثر گذارتر خواهد بود و بنیاد علوی می تواند با پیگیری ها، در این رابطه به سهم خود تاثیرگذار باشد .

وی در ادامه افزود: بنیاد علوی تجربه خوبی در زمینه اقدامات انجام شده در مناطق محروم سایر استان های کشور دارد که دلیل آن بهره گیری از مدل کاری استفاده از استعدادها و ظرفیت های مردمی است .

استاندار لرستان خاطرنشان کرد: مناطق محروم شهرستان های کوهدشت و الیگودرز برای اجرای اقدامات عمرانی به بنیاد علوی معرفی شده اند و ضرورت دارد دستگاه های اجرایی استان در زمینه بهره گیری از ظرفیت های بنیاد همکاری لازم را داشته باشند .

دکتر خادمی با تاکید بر اهمیت به نتیجه رساندن پروژه های اولویت دار مناطق محروم، بیان داشت: تدوین برنامه مناسب و اولویت بندی پروژه های مناطق محروم با تمرکز اجرای اقدامات در این مناطق اثربخشی بیشتری را برای تکمیل و بهره برداری از آن‌ها به دنبال خواهد داشت .

وی تصریح کرد: شناسایی و رفع مشکلات مردم وظیفه ماست و باید با هماهنگی میان بنیاد علوی، فرمانداری ها، بخشداری ها و دستگاه های اجرایی استان اقدامات به خوبی پیش رود .


✍ اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل استانداری لرستان

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید