سایز فونت

 

WhatsApp-Image-2021-05-15-at-18.35.47.jpeg

 

دکتر ثمینی: دوره آموزشی عوامل اجرایی انتخابات استان به مدت دو روز به صورت ویدئو کنفرانس برگزار گردید 

 

به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل استانداری لرستان دکتر ثمینی گفت: دست اندرکاران و عوامل اجرایی برگزار کننده انتخابات استان مانند کارکنان فرمانداری ها، بخشداران، فرمانداران و سایر عوامل اجرایی حاضر در شعب اخذ رای به عنوان جامعه هدف مشمول فراگیری آموزش های مقدماتی برای روز انتخابات خواهند بود .

دکتر ثمینی اظهار داشت: در ادامه برنامه ریزی های منطبق بر روز شمار انتخابات، دوره های آموزشی مرتبط با فرایند انتخابات در مدت زمان باقیمانده تا ۲۸ خردادماه برگزار خواهد شد .

وی در ادامه افزود: آموزش قوانین و مقررات آشنایی با فرآیند برگزاری انتخابات، علیرغم اینکه ممکن است برخی همکاران تجربه برگزاری انتخابات گذشته را داشته باشند، همراه با بازآموزی روشهای متداول برای عوامل اجرایی شعب اخذ رأی در نظر خواهد بود .

رئیس ستاد انتخابات استان با اشاره به لزوم آموزش در زمینه اصلاح قوانین نسبت به ادوار گذشته، تصریح کرد: در برخی از شهرهای استان انتخابات شوراهای اسلامی به صورت مکانیزه و برخی دیگر به صورت دستی خواهد بود که شامل تنظیم صورتجلسه و سایر موارد مرسوم در روز انتخابات مانند انجام وظایف محوله برعهده عوامل اجرایی است .

دکتر ثمینی خاطر نشان کرد: در مرحله نخست، آموزش دو روزه ای برای معاونین فرمانداری ها و بخشداران سطح استان برگزار شد و به همین تناسب در مراحل بعدی برای نمایندگان فرمانداران و عوامل اجرایی حاضر در شعب اخذ رأی آموزش های لازم در بازه زمانی دو هفته آتی برگزار خواهد شد