سایز فونت

 

94bf31d9-562f-4673-945e-a0b7b5859f39.jpg

 

دکتر خادمی: امیدواریم انتخاباتی رقابتی و مشارکتی در عین حال با امنیت بالا در لرستان برگزار کنیم

 

به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل استانداری لرستان دکتر خادمی از اعلام آمادگی کامل در استان برای برگزاری انتخابات خرداد ماه ۱۴۰۰ خبر داد .

استاندار لرستان با تشریح برنامه‌های انتخاباتی در استان گفت: طبق روزشمار اعلام شده توسط وزارت کشور همه تمهیدات لازم برای انتخابات اندیشیده شده، هیئت های نظارت، بازرسی و اجرایی استان انتخاب و فعالیت خود را آغاز کرده‌اند .

دکتر خادمی اظهار داشت: در راستای رفاه مردم در روز انتخابات تعداد شعب اخذ رای لرستان ۱۵ درصد نسبت به دوره قبل افزایش یافته و به حدود ۲۰۰۰ شعبه رسیده است .

وی در ادامه تصریح کرد: حدود ۵ هزار نفر نیروی انسانی به عنوان عوامل اجرایی آماده هستند تا با مشارکت خود برگزاری انتخابات پیش رو را تسهیل کنند .

استاندار لرستان ادامه داد: با پیگیری های صورت گرفته و موافقت وزارت کشور، انتخابات در سه شهر خرم‌آباد، بروجرد و کوهدشت به صورت الکترونیکی برگزار می شود که در صورت امکان به دنبال افزایش تعداد این شهرها هستیم .

دکتر خادمی افزود: با این اوصاف لرستان جزو استان‌هایی خواهد بود که تعداد بیشترین شهرها را در زمینه انتخابات تمام الکترونیک داراست .

وی خاطرنشان کرد: در زمینه تهیه تجهیزات و ملزومات مورد نیاز برای انتخابات تمامی اقدامات به خوبی صورت گرفته و امیدواریم انتخاباتی رقابتی و مشارکتی در عین حال با امنیت بالا در لرستان برگزار کنیم