سایز فونت

 

WhatsApp-Image-2021-06-16-at-12.19.06.jpeg

 

استاندار لرستان در شورای اداری استان مطرح کرد: از تمامی ظرفیت ها برای برگزاری انتخابات ۲۸ خرداد ماه بهره گیری شود

 

به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل استانداری لرستان جلسه شورای اداری استان به ریاست دکتر خادمی، با حضور معاونین استاندار، مدیران ستادی و مدیران دستگاه‌های اجرایی استان به صورت ویدیو کنفرانس برگزار شد .

استاندار لرستان در حاشیه این جلسه با اشاره به اینکه انتخابات در نظام جمهوری اسلامی یک اصل است، گفت: شورای اداری استان در آستانه برگزاری انتخابات مهم ریاست جمهوری و شوراهای اسلامی شهر و روستا در ۲۸ خرداد ماه، برگزار گردید .

دکتر خادمی کمک به افزایش مشارکت در انتخابات را یک وظیفه دانست و اظهار داشت: اعضای شورای اداری استان با آمادگی کامل و با بهره گیری از تمامی تجهیزات و امکانات انتخابات ۲۸ خرداد ماه را برگزار خواهند کرد و همه جوانب برای حضور مردم در پای صندوق های اخذ رای مهیا شده است .

وی ضمن دعوت از آحاد مردم برای شرکت در انتخابات افزود: شرکت در انتخابات یک وظیفه مهم است و از مردم می‌خواهیم با حضور خود در ساعات آغازین روز انتخابات در شعب اخذ رای، در این امر ملی مشارکت کنند .

استاندار لرستان به مردم اطمینان خاطر داد: در روز انتخابات به لحاظ مباحث بهداشتی همه جوانب و پروتکل ها به خوبی تمهید شده و هیچ مشکلی در این زمینه برای مردم وجود نخواهد داشت .

دکتر خادمی با بیان اینکه افزایش مشارکت در انتخابات به قوام نظام مقدس جمهوری اسلامی کمک خواهد کرد، ادامه داد: دستگاه های اجرایی استان تمامی امکانات و ظرفیت های خود را در اختیار انتخابات قرار دهند .

وی در ادامه به موضوعات مرتبط با اعتبارات و بودجه جاری در استان اشاره داشت و خاطرنشان کرد: با توجه به اینکه فرصت جذب اعتبارات سال ۹۹ تا پایان تیرماه جاری است، دستگاه های اجرایی نسبت به تسریع در جذب این اعتبارات اقدام کنند و برنامه ریزی لازم را در این زمینه انجام دهند .

استاندار لرستان تأکید کرد: دستگاه‌های اجرایی اقدامات لازم برای جذب آن دسته از ردیف های بودجه ای که باید از طریق سازمان های مبدا صورت گیرد را پیگیری کنند و قرار گرفتن در روزهای پایانی دولت تاثیری بر اراده مدیران در انجام وظایف نداشته باشد