سایز فونت

 

WhatsApp-Image-2021-06-18-at-15.33.13.jpeg

 

دکتر خادمی در ستاد انتخابات استان، گفت: حضور مردم در انتخابات امروز فراتر از حد تصور است

 

به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل استانداری لرستان،دکتر خادمی در ستاد انتخابات استان و در جمع خبرنگاران، اظهار داشت : همان‌طور که انتظار می‌رفت و حتی بیشتر از آن چیزی که تصور می‌کردیم مردم از این انتخابات استقبال کردند و حضور پرشوری از ساعات اولیه را شاهد هستیم.

استاندار لرستان با بیان اینکه ۵۳ هزار نفر در امر برگزاری انتخابات لرستان مشارکت دارند، گفت: رسانه ها نیز به‌خوبی اخبار انتخابات را پوشش می‌دهند و قطعاً بخشی از این حضور به خاطر اطلاع رسانی، آگاهی بخشی و روشنگری‌ در حوزه رسانه است.

دکتر خادمی افزود: روند انتخابات در لرستان به خوبی در حال انجام است گرچه در ابتدای شروع انتخابات به دلیل برخی مشکلات فنی در ساعت اولیه اختلالاتی به وجود آمد که به‌سرعت این اشکالات رفع شده و در حال حاضر تمام شعب مشغول به کار هستند و فرایند رأی‌گیری به‌خوبی در حال انجام است.

نماینده عالی دولت در استان با اشاره به اهمیت سلامت جامعه و ضرورت رعایت پروتکل‌های بهداشتی،گفت : رعایت دستورالعمل های بهداشتی در روز انتخابات بسیار مهم است و مراعات مردم حائز اهمیت است و ضرورت دارد، عموم مردم در زمینه کنترل موارد بهداشتی، مسائل و نکات مربوطه را رعایت کنند.

وی بیان کرد: سلامت مردم همچنان برای ما مهم است و تمهیدات لازم در شعب اندیشیده شده اما خود مردم نیز باید رعایت کنند.

استاندار لرستان ادامه داد: افراد قبل از حضور در شعب اخذ رای کد کاندیداها را یادداشت کنند و افراد بی‌سواد افراد مورد اعتماد خود را همراه ببرند.
دکتر خادمی اظهار کرد: نامزدها نیز تبلیغات و تلاش خود را در ایام گذشته انجام داده و باید منتظر بمانند تا نتایج اعلام شود و هواداران نیز در روز انتخابات ضمن احترام به قانون کار تبلیغات را انجام ندهند و جلوی شعب تجمع نکنند.

وی با بیان لزوم رعایت و حرکت در مسیر قانون گفت: اگر نامزدی به نتایج انتخابات اعتراضی دارد به روش قانونی اقدام کند چون اجازه بی‌نظمی را نخواهیم داد.

استاندار لرستان افزود: اگر کاندیداها قوانین را رعایت نکنند حتی اگر رأی هم بیاورند بر اساس قانون، می‌توان آن‌ها را از طریق مجاری قانونی از عضویت محروم کرد بنابراین اگر این افراد،امروز و روزهای آینده کار غیرقانونی انجام دهند در تائید نهایی آن‌ها از طریق شورای حل اختلاف مؤثر خواهد بود.