سایز فونت

 

 

WhatsApp-Image-2021-06-18-at-17.56.06.jpeg

دکتر ثمینی: با توجه به افزایش مشارکت در انتخابات و برای رعایت دستورالعمل های بهداشتی مبنی بر عدم تجمع، مردم رای گیری را به لحظات پایانی موکول نکنند.

 

به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین‌الملل استانداری لرستان دکتر ثمینی با حضور در ستاد انتخابات استان به ارائه توصیه های مربوط به رای گیری پرداخت .

رئیس ستاد انتخابات استان گفت: از آغازین لحظات صبح امروز و از ساعت ۷ بامداد فرایند رای گیری در سطح استان همزمان با سراسر کشور آغاز گردید و از همان ساعات ابتدایی روز شاهد مشارکت بالای مردم در شعب اخذ رای بودیم .

دکتر ثمینی اظهار داشت: خوشبختانه علیرغم حجم بالای مشارکت، حضور مردم در پای صندوق های رای با رعایت نکات بهداشتی و فاصله گذاری اجتماعی همراه بوده و در این راستا دستورالعمل های بهداشتی در شعب اخذ رای نیز به خوبی اجرایی شده است .

وی ادامه داد: با توجه قرار گرفتن در ساعات پایانی روز و افزایش مشارکت در انتخابات احتمال تمدید مدت زمان اخذ رای وجود دارد که در همین راستا از هم‌استانی های محترم می‌خواهیم با برنامه ریزی برای حضور در شعب اخذ رای از فرصت باقی مانده استفاده کنند و رای گیری را به لحظات پایانی موکول نکنند .

معاون استاندار لرستان بیان داشت: رای دهندگان محترم با رعایت نکات بهداشتی، استفاده از ماسک و فاصله گذاری اجتماعی در صندوق های اخذ رای حاضر شود و برای انجام فرایند رای گیری حتی المقدور از وسایل شخصی خود مانند خودکار برای رای دادن استفاده کنند .

دکتر ثمینی افزود: هم استانی های محترم توجه داشته باشند همراه داشتن شناسنامه و دانستن کد ملی برای انجام رای گیری الزامی بوده و نیازی به ارائه اصل کارت ملی در شعب اخذ رای نیست .

وی در پایان تاکید کرد: در صورت مشاهده هرگونه تخلف در شعب اخذ رای مراتب به ناظرین حاضر در شعب اطلاع رسانی شود و در نهایت رای دهندگان محترم می توان با مراجعه به فرمانداری ها اعتراض خود و نوع تخلف حادث شده را گزارش نمایند .