سایز فونت

b_300_0_16777215_00_images_upload_slides_13645654654654.jpgاستاندار لرستان با اشاره به سقوط تیم خیبر به خرم آباد به لیگ دسته دوم کشور گفت: این حادثه تلخ ترین حادثه ورزشی لرستان بود.

به گزارش روابط عمومی استانداری لرستان، هوشنگ بازوند در آیین تجلیل از وحید امیری و علیرضا بیرانوند ورزشکاران لرستانی تیم ملی فوتبال در سالن جلسات استانداری لرستان افزود: به رغم اینکه تلاش زیادی برای ابقای خیبر لرستان در لیگ دسته یک انجام شد ولی متاسفانه این تیم به لیگ پایین تر سقوط کرد.
وی ورزشکاران لرستانی را جزو ثروت های استان دانست و گفت: امیری و بیرانوند باعث افتخار ایران و لرستان شده اند و تجلیل از آنها تجلیل از سرمایه های استان است.
استاندار لرستان از ورزشکاران لرستانی خواست نماد اخلاق در کشور باشند و افزود: لرستان سرشار از سرمایه است که ورزشکاران نیز جزو این سرمایه های ارزشمند هستند.
وی برگزاری آیین تجلیل از وحید امیری و علیرضا بیرانوند را سرآغازی برای تجلیل از سایر افتخارآفرینان لرستان دانست و اظهار کرد: رضا بیرانوند وزنه بردار بروجردی نیز اخیرا در مسابقات جهانی مدال طلا را کسب کرده است که جای قدردانی دارد.
بازوند افزود: قهرمانان واقعی کشور شهدا و جانبازان هستند لذا امیدواریم ورزشکاران لرستانی همواره نماد اخلاق در جامعه باشند.

**معرفی وحید امیری و علیرضا بیرانوند به عنوان سفیران محیط زیست لرستان
استاندار لرستان در این آیین محیط زیست را یکی از دغدغه های مهم جامعه دانست و گفت: باید در این زمینه آگاه سازی و فرهنگ سازی شود تا بتوان بسیاری از مشکلات محیط زیستی را برطرف کرد.
بازوند افزود: طی مکاتبه با مرکز قرار شد که وحید امیری و علیرضا بیرانوند ۲ ورزشکار لرستانی به عنوان سفیران محیط زیست در لرستان معرفی و پس از آن طی آیینی از سوی معصومه ابتکار رئیس سازمان محیط زیست کشور به عنوان سفیران محیط زیست بین المللی معرفی شوند.

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید