سایز فونت

 

b_300_0_16777215_00_images_IMG_20210626_132125_681.jpg

 

دکتر ثمینی در جلسه ستاد ملی مقابله با کرونا از رعایت ۹۷ درصدی پروتکل های بهداشتی در شعب اخذ رای استان خبر داد .

 

به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین‌الملل استانداری لرستان جلسه ستاد ملی مقابله با کرونا به ریاست دکتر روحانی و با حضور مسئولین و استانداران سراسر کشور به صورت ویدئو کنفرانس برگزار شد. 

 

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری لرستان گفت: در جلسه امروز ستاد ملی مقابله با کرونا وضعیت استانها مورد بررسی و ارزیابی قرار گرفت و در لرستان با توجه به انجام واکسیناسیون رده های سنی بالای ۷۰ سال، این موضوع در کنترل مرگ بر اثر کرونا به خوبی تاثیر گذار بوده است .

 

دکتر ثمینی اظهار داشت: وضعیت بیماری در استان تحت کنترل بوده اما باید در نظر داشت شرایط کاملاً شکننده است و شرایط در برخی از شهرستانها مانند سلسله که از زرد به نارنجی تغییر وضعیت داده، گواه این مطلب است .

 

وی ادامه داد: طبق آخرین رنگ بندی، شهرستان های خرم آباد، دورود،‌ الیگودرز، سلسله و بروجرد در وضعیت نارنجی و سایر شهرستانها در وضعیت زرد کرونا قرار دارند که نشان دهنده لزوم رعایت بیشتر دستورالعمل های بهداشتی است .

 

معاون استاندار لرستان با اشاره به تزریق واکسن ایرانی توسط رهبر معظم انقلاب، افزود: در شرایطی که تعداد محدودی از کشورهای دنیا در زمینه تولید واکسن فعالیت دارند، کشور ما با اتکا به توان دانشمندان بومی موفق به تولید واکسن با امنیت بالا شده که جای امیدواری دارد .

 

دکتر ثمینی تاکید کرد: با توجه به ارزیابی های صورت گرفته، در انتخابات ۲۸ خرداد ماه علی رغم ازدحام در شعب اخذ رای سطح استان، رعایت پروتکل های بهداشتی بالای ۹۷ درصد گزارش شده که حاصل زحمات مردم و دست اندرکاران انتخابات است .

 

وی یاد آور شد: کنکور سراسری در هفته آینده برگزار می گردد که ضرورت دارد مسئولین امر تمامی زیرساخت ها را در کنار ضد عفونی و گند زدایی محل برگزاری آزمون، رعایت فاصله گذاری اجتماعی، استفاده از ماسک و نکات بهداشتی تمهید کنند .

 

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری لرستان تصریح کرد: بررسی شرایط ادامه فعالیت هتل داران و کارگزاران گردشگری استان از موضوعات مهم مطرح شده در جلسه امروز بود که مقرر شد بارعایت دستورالعملهای ستاد مقابله با کرونا و نظارت دانشگاه علوم پزشکی استان فعالیت‌های خود را در چارچوب مشخص ادامه دهند .

 

دکتر ثمینی در پایان بیان داشت: در بحث برگزاری مسابقات ورزشی نیز مقرر گردید تمامی مسابقات یک هفته قبل از اجرا اطلاع رسانی شده و مجوز های لازم دریافت و با نظارت کامل برگزار شوند .

 

اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل استانداری لرستان

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید