سایز فونت

b_300_0_16777215_00_images_IMG-20210707-WA0035.jpg

دکتر خادمی در شورای فرهنگ عمومی استان: لرستان از دیدگاه وزارت کشور استان برتر در زمینه موضوعات مربوط به جذب اعتبارات حوزه اجتماعی، نحوه هزینه کرد و برقراری ارتباط با تسهیل گران فرهنگی است .

به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل استانداری لرستان شورای فرهنگ عمومی استان به ریاست دکتر خادمی، با حضور دکتر شاهرخی نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه خرم آباد، معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری و سایر اعضا به صورت ویدیو کنفرانس برگزار شد .

استاندار لرستان در حاشیه این جلسه گفت: ضرورت دارد شورای فرهنگ عمومی استان دقیق تر و با برنامه‌ریزی بهتر پیگیری شود تا بتواند نیازهای استان را در زمینه های مختلف فرهنگی شناسایی و مشکلات را برطرف سازد .

دکتر خادمی اظهار داشت: طبق ارزیابی‌ به عمل آمده توسط حوزه امور اجتماعی وزارت کشور، لرستان در زمینه موضوعات مربوط به جذب اعتبارات حوزه اجتماعی، نحوه هزینه کرد و برقراری ارتباط با تسهیل گران فرهنگی استان برتر است .

وی در ادامه ضمن تبریک سالروز تاسیس نهاد نماز جمعه گفت: در سال های پس از تشکیل انقلاب اسلامی نهاد نماز جمعه از ارکان اثرگذار در کشور بوده و منشاء بسیاری از اقدامات خوب و پیشگیری کننده از مشکلات اجتماعی در کشور است .

استاندار لرستان تاکید کرد: دستگاه های اجرایی استان در حوزه فرهنگی نیازمند یک ساختار بسیار منظم و برنامه ریزی شده هستند و لازم است در راه رسیدن به این هدف همکاری‌های لازم صورت پذیرد .

دکتر خادمی تصریح کرد: به نوعی باید گفت در عرصه فرهنگی نیازمند ساختارهای جدید و توسعه آن در جامعه هستیم که امیدواریم با هماهنگی میان دستگاه های فرهنگی به خوبی به این مهم دست یابیم .

وی با اشاره به اینکه تاکنون اقدامات مهمی در زمینه‌های مختلف فرهنگی در استان انجام شده، خاطرنشان کرد: ضرورت دارد این اقدامات با تلاش و برنامه‌ریزی ادامه پیدا کند و در سطوح مختلف شاهد رشد و توسعه فرهنگی باشیم .

 

🇮🇷 اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل استانداری لرستان

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید