سایز فونت

b_300_0_16777215_00_images_IMG_20210906_185808_339.jpg

در جلسه مشترک شورای برنامه ریزی و ستاد اقتصاد مقاومتی، تصمیمات لازم در زمینه پیگیری و بررسی موضوعات مهم استان در حوزه های مختلف اتخاذ شد . 

 

به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین‌الملل استانداری لرستان جلسه مشترک شورای برنامه ریزی و ستاد اقتصاد مقاومتی استان به ریاست دکتر خادمی، با حضور معاون هماهنگی امور اقتصادی،  معاون هماهنگی امور عمرانی، رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی، مدیران ستادی و دستگاههای اجرایی استان به صورت ویدئو کنفرانس برگزار شد. 

 

استاندار لرستان در توضیح برگزاری این جلسه گفت: شورای برنامه‌ریزی و توسعه استان و ستاد اقتصاد مقاومتی به صورت مشترک، با هدف بررسی و اتخاذ تصمیمات مناسب در رابطه با چند طرح مهم برگزار شد که گزارشات جامعی از وضعیت طرح های مورد نظر توسط اعضا ارائه گردید . 

 

دکتر خادمی در ادامه اظهارداشت: طرح های جامع کوهدشت و اشترینان از مهمترین موضوعات مطرح شده در جلسه امروز بود که به دلیل عدم تکمیل اطلاعات و ناتمام ماندن برخی از مسائل، این دو طرح برای بررسی بیشتر و رفع مشکلات باقیمانده مجدداً به دستگاههای اجرایی مرتبط برگشت داده شد تا اصلاحات مد نظر در بازه زمانی معین انجام شده و در جلسه بعدی مطرح گردد . 

 

وی ادامه داد: موضوع تأمین زمین برای راه اندازی چند طرح تولیدی در حوزه های اقتصادی از دیگر موارد مطروحه بود که پس از بررسی و اظهار نظر اعضاء، تأمین اراضی این طرح‌ها در دستور کار قرار گرفت و با ادامه روند ایجاد طرح های تولیدی مذکور موافقت گردید . 

 

استاندار لرستان افزود: سیاست های مربوط به فرهنگ عمومی، در راستای بیانیه گام دوم انقلاب به عنوان یکی دیگر از موضوعات مهم در جلسه به تصویب رسید که برای ارجاع به شورای عالی انقلاب فرهنگی، با هدف تصویب نهایی ارسال خواهد شد .

 

 اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل استانداری لرستان

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید