سایز فونت

b_300_0_16777215_00_images_Doc-amriyeh_photo_2021-09-09_13-03-15.jpg

صبح امروز جلسه ستاد تسهیل و رفع موانع تولید به ریاست دکتر خادمی استاندار لرستان و باحضور معاون اقتصادی استاندار ،رئیس کل دادگستری استان، تعدادی از فرمانداران ، جمعی از مدیران استانی،مدیران بانک ها و سرمایه گذاران برگزار شد.

به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل استانداری لرستان در این جلسه مسائل و مشکلات برخی از واحدهای تولیدی استان با حضور دستگاه قضایی و مدیران دستگاههای اجرایی عضو ،مورد بررسی قرار گرفت و تصمیمات لازم اتخاذ شد.

استاندار لرستان با اشاره به بررسی موارد مهمی از طرح‌های بزرگ اقتصادی و صنعتی در استان ،گفت :
در این جلسه در خصوص طرح عظیم خودرو بعنوان یکی از طرح های اقتصادی که در استان اجرا و روند پیشرفت آن با مشکلاتی مواجه شده ،تصمیماتی اتخاذ شد.
وی افزود : مقرر شد بخشی از اموال این شرکت آزاد شده تا این واحد صنعتی بتواند نسبت به واردات قطعات و ساخت خودرو و انجام تعهداتش تا حد امکان عمل کند.

دکتر خادمی همچنین با اشاره به اهمیت استفاده درست و قانونمند از ظرفیت معادن استان در جهت اشتغال و توسعه پایدار گفت: در این جلسه یکی از سرمایه‌گذاران معادن استان مشکلاتی داشت که مشروط به رعایت موارد قانونی و زیست محیطی با ادامه کار آن موافقت شد.

استاندار لرستان افزود: در جلسه امروز ستاد تسهیل و رفع موانع تولید استان درخصوص شرکت پارسیلون، بانکهای عامل موظف شدند که طرح خود را هرچه سریعتر برای ایجاد منطقه ویژه اقتصادی به دبیرخانه مناطق آزاد ارائه دهند.

وی تصریح کرد: طرح‌های زیادی در این جلسه مطرح شد که مصوبات نهایی آن برای اجرا ابلاغ خواهد شد.

دکتر خادمی در پایان ابراز امیدواری کرد؛ با این اقدامات بتوانیم بخشی از مشکلات کارآفرینان و سرمایه گذاران را در استان حل کنیم.

 

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید