سایز فونت

b_300_0_16777215_00_images_Doc-amriyeh_photo_2021-09-09_13-17-04.jpg

پنجمین جلسه شورای اداری استان به ریاست دکتر خادمی، با حضور معاونین استاندار، مدیران ستادی و مدیران دستگاه‌های اجرایی استان به صورت ویدیو کنفرانس برگزار شد.

به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل استانداری لرستان، دکتر خادمی یکی از اهداف اصلی این جلسه را تقدیر از دستگاه های برگزیده در جشنواره شهید رجایی عنوان کرد.

استاندار لرستان تصریح کرد :سه دستگاه اداره کل مالیاتی،مدیریت فرودگاه خرم آباد و اداره کل ثبت احوال استان لرستان به عنوان دستگاه‌های برتر جشنواره شهید رجایی انتخاب شده اند.

دکتر خادمی همچنین افزود: در این جلسه از برخی دستگاه‌های خدمت رسان و بانک ها نیز به عنوان دستگاه های برتر تقدیر به عمل آمد.

استاندار،ضمن تقدیر از عملکرد خوب دانشگاه علوم پزشکی لرستان در شرایط کرونایی خاطرنشان کرد:علی‌رغم عملکرد خوب مدیران،همه دستگاه‌های اجرایی مثل نیروهای نظامی و ... شرایط ورود به این جشنواره را ندارند.

استاندار لرستان افزود: اخیرا از طریق وزارت کشور یک ارزیابی به عمل آمده و استانداری لرستان در بین استانداری های کشور در حیطه ارزیابی عملکرد در سطح عالی قرار گرفته است.

دکتر خادمی همچنین گفت: چهار فرمانداری استان به عنوان فرمانداریهای برتر در سال ۹۹ انتخاب شده اند که شامل فرمانداریهای؛ ازنا، بروجرد، الیگودرز و پلدختر هستند که در سال ۹۹ به عنوان فرمانداری های برتر انتخاب شده اند.

دکتر خادمی با اشاره به بررسی آخرین وضعیت استان از نظر بیماری کرونا گفت: متاسفانه در زمینه کرونا وضع استان مطلوب نیست و هنوز در مرحله صعود بیماری هستیم و ممکن است وضعیت بدتر شود چون هنوز به مرحله پیک نرسیده‌ایم و لازم است در این زمینه مدیران منبع انتشار اطلاعات و آگاهی رسانی برای مقابله با بیماری در مجموعه خود باشند و پروتکل های بهداشتی را ترویج کنند.

استاندار لرستان به موضوع بازگشایی مدارس اشاره کرد و گفت: در این جلسه اعلام شد که ما آماده بازگشایی مدارس به هر ترتیبی که در سطح ملی مصوب شود هستیم . چه حضوری و چه مجازی و یا به صورت ترکیبی این آمادگی وجود دارد که مدارس مطابق مصوبه ستاد ملی مقابله با کرونا بازگشایی شوند.

 

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید