سایز فونت

b_300_0_16777215_00_images_Doc-amriyeh_photo_2021-09-09_13-32-36.jpg

نشست مشترک معاونین و مدیران ستادی و فرمانداران استان لرستان به ریاست دکتر خادمی با دستور کار طرح اخبارمهم، مرتبط با حوزه مسئولیت و بیان مهمترین عناوین خدمت و دستاورد های حوزه کاری در دولت دوازدهم ،شامگاه سه شنبه برگزار شد.

به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل استانداری لرستان دکتر خادمی ضمن تشکر از قدرشناسی و حسن توجه اعضای جلسه از همکاری و تعامل مسئولین در ایام خدمت در دولت تدبیر و امید تقدیر و سپاسگزاری کرد و از معاونین و مدیران کل ستادی و فرمانداران خواست تا کار را با قدرت ادامه دهند.
دکتر خادمی وجود همکاران خوب و مدیران توانمند را از ویژگی های منحصر به فرد لرستان نامید و ابراز امیدواری کرد؛ در دولت جدید از همه ظرفیت ها بهتر و بیشتر استفاده شود.

استاندار لرستان با اشاره به مشکلات پیش آمده در ایام دولت تدبیر و امید در لرستان گفت : بیماری کرونا به عنوان یک مشکل جهانی، رشد اقتصادی و عمرانی همه دولت‌ها را مختل کرد. وی دومین عامل ملی را پدیده تحریم عنوان کرد و گفت: با اعمال تحریم‌های سختگیرانه استکبار، درآمد ما به یک دوازدهم تقلیل پیدا کرد که مدیریت در چنین شرایطی کار بسیار سختی بود.

وی سومین عامل را پدیده طبیعی سیل عنوان کرد که همزمان با نقاط دیگری از کشور در لرستان به وقوع پیوست و استان دچار خسارت های سنگینی شد و علیرغم کارهای بزرگی که انجام گرفت،به دلیل همزمانی سیل در سایر استانها به صورت تک حادثه به آن توجه نشد و حجم خسارات و آثار منفی آن برای استان واقعاً سنگین بود به گونه‌ای که سیل ۹۸ پروژه های کلیدی تعریف شده در دو سال ۹۶ و ۹۷ را در زمینه ایستگاههای پمپاژ آب و ... را کاملا از بین برد و علاوه بر آن زیرساخت هایی مثل پل ها ،جاده ها و سایر تاسیسات را نابود و هزینه های بسیار سنگینی به استان وارد کرد.

استاندار لرستان با اشاره به ساخت ۱۳ هزار واحد مسکونی برای سیل زدگان درسطح ۴۲ هکتار زمین ، تعمیر ۳۰ هزار واحد مسکونی، تهیه ۱۰ هزار پک لوازم خانگی به سیلزدگان و بازسازی پل های ارتباطی و مواصلاتی در مناطق سیل زده و.... که با همت دولت تدبیر و امید و مشارکت خیرین انجام پذیرفت از کمرنگ‌ جلوه دادن خدمات دولت توسط عده ای انتقاد کرد و آن را یکی دیگر از مسائل و مشکلات داخلی برشمردکه منجر به تلاطم اوضاع می شد.

استاندار لرستان خطاب به حاضران جلسه گفت: هر کدام از شما که به چهار سال گذشته بنگرید حرف هایی برای گفتن دارید زیرا در حوزه شما کارهای بسیار بزرگی انجام شده و ضرورت دارد آنها را برای مردم بازگو کنید.

دکتر خادمی با تاکید بر ضرورت حل مشکلات مردم اظهار داشت:در این شرایط و دولت جدید که همدلی های خوبی هم ایجاد شده برای آنان آرزوی موفقیت داریم و تجارب خود را در اختیار قرار خواهیم داد.

استاندار لرستان تصریح کرد: همه ما بعنوان مسئولین دولت با خدمت رسانی به مردم ،صاحب اعتبار میشویم .
وی افزود: دولت به معنای یکسری اعتبارات و قراردادهایی است که مردم از حقوق خود حذف کرده و در اختیار نهادی قرار داده و به ازای اختیاراتی که می دهند با وضع قوانین،انتظار خدمت دارند.
بنابر این اعتبار دولت زمانی ارزشمند است که در مسیر خدمت باشد.

دکتر خادمی ابراز امیدواری کرد: مسئولین به عنوان سرمایه های فکری و مدیریتی استان لرستان در آینده مورد توجه قرار گیرند.

وی با اشاره به برگزاری انتخابات سالم و بدون حاشیه در استان آن را حاصل تدبیر و برنامه‌ریزی مسئولان عنوان کرد و گفت: این موفقیت حاصل و تلاش کار تیمی و گروهی است و هرگز آن را ابزار مدیریت و ارتقاء کار خود نمی دانم.

استاندار لرستان با اشاره به شاخص‌های مرتبط با حوزه های اقتصادی،عمرانی و اجتماعی ابراز داشت: دولت دوازدهم در استان لرستان عملکرد مناسبی داشته و شما هم با افتخار آنرا خواهید دید.

دکتر خادمی با اشاره به حضور فعال زنان در مناصب مدیریتی دولت در استان لرستان افزود : یکی از اقدامات مهم دولت دوازدهم حضور چشمگیر و فعال زنان در عرصه های مدیریتی بود که به مرحله عادی سازی رسیده و استمرار خواهد داشت و بهبود وضعیت زنان به روند توسعه استان کمک خواهد کرد.

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید