سایز فونت

b_300_0_16777215_00_images_IMG_20210915_113448_041.jpg

 

دکتر خادمی در مراسم افتتاح پروژه گازرسانی به شهرک صنعتی شهرستان سلسله، از آمادگی این مجموعه برای حضور سرمایه گذاران خبر داد .

 

به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل استانداری لرستان پروژه گازرسانی به شهرک صنعتی شهرستان سلسله با حضور دکتر خادمی، نماینده مردم شهرستان های سلسله و دلفان در مجلس شورای اسلامی، امام جمعه شهرستان، معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری، فرماندار سلسله و برخی از مسئولین استانی و شهرستانی برگزار شد .

 

استاندار لرستان ضمن تقدیر از زحمات مسئولین برای به نتیجه رساندن این پروژه، گفت: تجهیز شهرک های صنعتی استان از اقدامات مهم و مقدمه ی حضور سرمایه گذاران است .

 

دکتر خادمی اظهار داشت: شهرستان سلسله استعدادهای بسیار مناسبی در زمینه سرمایه گذاری دارد و مجموعه شهرک صنعتی شهرستان نیز یکی از این ظرفیت هاست .

 

وی ادامه داد: گازرسانی به این شهرک از مهمترین نیازهای سرمایه گذاری در مجموعه بود که طی سال‌های گذشته به دلیل وجود مشکلات عدیده و معارضان محلی بدون نتیجه مانده بود و با پیگیری های صورت گرفته در یکسال اخیر، گازرسانی به شهرک با اعتباری بالغ بر ۶ میلیارد تومان انجام شد و امروز شاهد بهره برداری از این پروژه مهم هستیم .

 

استاندار لرستان خاطرنشان کرد: بخشی از موفقیت های دولت دوازدهم در لرستان در حوزه نفت، گاز و انرژی بوده و کارهای انجام نشده بسیاری از گذشته در این دوره به نتیجه رسیده است .

 

دکتر خادمی تصریح کرد: گازرسانی به حدود ۱۵۰۰ روستای استان از سال۹۲ تاکنون،بهره‌برداری از مینی پالایشگاه پلدختر، احداث شهرک تخصصی پتروشیمی برای اولین بار در لرستان و تولید محصولات دانش‌بنیان در پتروشیمی خرم آباد تنها بخشی از اقدامات صورت گرفته در حوزه انرژی توسط دولت دوازدهم در لرستان است .

 

وی ادامه داد: با توجه به اقدامات صورت گرفته در شهرک صنعتی الشتر می توان گفت این مجموعه آمادگی لازم را برای حضور سرمایه گذاران دارد و مسئولین باید اقدامات لازم را برای جذب سرمایه گذار انجام دهند .

 

استاندار لرستان افزود: به منظور تکمیل این پروژه در سال جاری اعتبارات مورد نیاز در نظر گرفته شده و در ادامه سایر بخش‌های این مجموعه نیز تکمیل خواهد شد .

 اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل استانداری لرستان

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید