سایز فونت

 

b_300_0_16777215_00_images_Doc-amriyeh_photo_2021-09-22_15-04-33.jpg

جلسه شورای اطلاع رسانی استان به ریاست دکتر ثمینی معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استانداری لرستان و رئیس شورای اطلاع رسانی با حضور اعضا برگزار شد.

به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل استانداری لرستان رئیس شورای اطلاع رسانی استان لرستان با تسلیت فرا رسیدن اربعین حسینی و گرامی داشت هفته دفاع مقدس از مقام شامخ شهدای دفاع مقدس، رزمندگان ، ایثارگران و آزا گان سرافراز تجلیل کرد.
دکتر ثمینی در ادامه با اشاره به آغاز سال تحصیلی جدید از ابتدای مهر ماه، فرا رسیدن بهار تعلیم و تربیت را به فرهنگیان و دانش آموزان تبریک گفت.
وی با در نظر گرفتن وضعیت بیماری کرونا در آغاز سال تحصیلی گفت : با توجه به جلسه امروز هیات دولت و تاکید ریاست محترم جمهور به وزیر آموزش و پرورش در سال جاری مدارس به سه صورت ؛ حضوری ، مجازی و ترکیبی متناسب با شرایط شروع به فعالیت خواهند کرد.

دکتر ثمینی با بیان اینکه توزیع واکسن داخلی و خارجی در سطح کشور برای تزریق با سرعت تمام در حال توزیع است ،گفت: در این شرایط نباید کسی نسبت به تزریق واکسن امتناع و تردید داشته باشد و لازم است اصحاب رسانه در این زمینه روشنگری کنند.

رئیس شورای اطلاع رسانی با بیان اینکه ایمنی واکسن داخلی کمتر از واکسن خارجی نیست گفت: کشور ایران جزو کشورهای برتر دنیا در زمینه تهیه واکسن است و این یک افتخار بزرگ است.

دکتر ثمینی در پایان با تقدیر از اقدامات صدا و سیمای مرکز لرستان در زمینه اطلاع رسانی ،تبلیغ و آموزش پروتکل های بهداشتی گفت: مردم نسبت به تزریق واکسن و رعایت پروتکل های بهداشتی بصورت توأمان عمل کنند و با توجه به اینکه کل کشور واکسینه نشده اند رعایت پروتکل های بهداشتی توسط عموم لازم و ضروری است.

 چهارشنبه ۳۱ شهریور ۱۴۰۰

 اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل استانداری لرستان

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید