سایز فونت

b_300_0_16777215_00_images_IMG_20210929_124034_847.jpg

دکتر خادمی در جلسه شورای مسکن استان از شناسایی و معرفی بیش از ۲۰۰ هکتار زمین مربوط به دستگاه های اجرایی برای اختصاص به ساخت مسکن محرومین در استان خبر داد .

 

به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل استانداری لرستان شورای مسکن استان به ریاست دکتر خادمی، با حضور معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری، فرمانداران و دستگاه‌های اجرایی عضو به صورت ویدئو کنفرانس برگزار شد . 

 

استاندار لرستان گفت: جلسه امروز با موضوع تاکید بر اجرای قانون جهش مسکن برگزار شد و اعضای حاضر در جلسه گزارش آخرین وضعیت اجرای طرح مذکور را ارائه دادند . 

 

دکتر خادمی اظهار داشت: اجرای قانون جهش مسکن محرومین، نیازمند فراهم سازی مقدمات مهمی مانند تامین زمین مورد نیاز برای احداث واحدهای مسکونی است که در جلسه امروز مصوب گردید بیش از ۲۰۰ هکتار زمین در اختیار اجرای این طرح قرار گیرد . 

 

وی افزود: در راستای اجرای این طرح، موضوع شناسایی و تامین زمین برای احداث مسکن در سطح استان، عمدتا در اراضی دولتی برای افراد نیازمند مورد تاکید است . 

 

استاندار لرستان ادامه داد:  ۲۰۰ هکتار زمین معرفی شده عمدتا متعلق به دستگاه های اجرایی استان است که این اراضی برای ساخت مسکن نیازمندان در اختیار مسکن و شهرسازی قرار می گیرد . 

 

دکتر خادمی خاطرنشان کرد: امیدواریم در آینده نزدیک شاهد اجرای فرآیند ثبت نام هم استانی های واجد شرایط در طرح جدید ساخت مسکن باشیم که به موازات آن، طرح های قبلی ساخت مسکن ملی نیز با بهره‌گیری از تمامی ظرفیت ها ادامه خواهد یافت . 

 

وی در پایان گفت: ضرورت دارد دستگاه های اجرایی عضو در زمینه رفع مشکلات و موانع احداث مسکن محرومین با یکدیگر همکاری همه جانبه داشته باشند و شرایط برای ثبت نام و در ادامه احداث مسکن آنها به خوبی فراهم آید .

 

 اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل استانداری لرستان

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید