سایز فونت

‍  

b_300_0_16777215_00_images_IMG_20211004_133128_068.jpg

دکتر زیویار از تشکیل اتاق های فکر و ایجاد کارگروه های تخصصی برای توسعه استان خبر داد . 

 

به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین‌الملل استانداری لرستان مراسم تکریم و معارفه استاندار لرستان با حضور دکتر وحیدی وزیر کشور ، دکتر شاهرخی نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه خرم آباد و جمعی از مسئولین استانی در سالن همایش های استانداری برگزار گردید.

 

استاندار لرستان ضمن تقدیر و تشکر از حسن نظر رئیس جمهور به واسطه اعتماد و ایجاد فرصت خدمت گذاری به مردم استان، گفت: خدمت در لرستان با تاریخ و قدمتی چند هزار ساله، جزئی از هویت ملی محسوب می شود و این بخش از هویت کشور در تاریخ تحولات می درخشد . 

 

دکتر زیویار تصریح کرد: خدمت در لرستان با توجه به ظرفیت های طبیعی، خدادادی و پتانسیل های بسیار در رابطه با سرمایه های انسانی توفیقی است که نصیب بنده شده است . 

 

وی با بیان اینکه امیدواریم با حمایت های مردم و مسئولین در راه خدمت به استان موفق باشیم، افزود: در خصوص برنامه کاری استانداری لرستان در یک فرصت مناسب با مردم شریف استان به گفتگو خواهم پرداخت و به چند طریق این خدمات در آینده ارائه خواهد شد . 

 

استاندار لرستان ادامه داد: در ابتدا برنامه ای تدارک دیده شده تا نظام مسائل و مشکلات استان به خوبی احصاء و با پیگیری و بررسی همکاران در قالب سند آمایش سرزمین که پیشتر تهیه شده، بروز رسانی شود . 

 

دکتر زیویار خاطرنشان کرد: ارائه برنامه های جدید متناسب با ظرفیت های لرستان موضوع مهم دیگری است که در قالب مگا پروژه ها و طرح های کلان  پیگیری خواهد شد .

 

وی در بخش دیگری از گفته های خود افزود: لرستان شاه راه مواصلاتی شمال به جنوب است و با رفع نقص راه های استان می توان با نگاه یک فرصت به آن، در زمینه توسعه اقتصادی تلاش کرد . 

 

استاندار لرستان یادآور شد : موضوعاتی از قبیل ظرفیت های حوزه آب، سنگ های تزئینی، تولیدات کشاورزی، دامپروری، گیاهان دارویی، معادن و سایر موارد در گذشته مطرح بوده و اقداماتی نیز در این رابطه صورت گرفته که نیازمند پیگیری بیشتر برای تکمیل طرح ها و برند سازی محصولات استان است . 

 

فرهاد زیویار در ادامه با اشاره به اینکه لرستان باید به خودش برگردد، تاکید کرد: تشکیل اتاق های فکر و ایجاد کارگروه های تخصصی در رابطه با توسعه استان متناسب با ظرفیت های موجود، از اقدامات مهمی است که باید در ادامه به خوبی به آن پرداخته شود و لرستان باید بر اساس ظرفیت هایش توسعه یابد .

 

گفتنی است در پایان این مراسم از زحمات دکتر خادمی استاندار سابق لرستان توسط وزیر کشور تقدیر شد و دکتر فرهاد زیویار طی حکمی از طرف رئیس جمهور به عنوان استاندار لرستان منصوب گردید .

 

 اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل استانداری لرستان

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید