سایز فونت

b_300_0_16777215_00_images_IMG_20211012_110445_699.jpg

 

دکتر زیویار در دیدار با مدیران حوزه های پست و ارتباطات و فناوری اطلاعات استان بر لزوم همکاری و تعامل مدیران با مردم و نخبگان در جهت رفع نقایص و کمبودها تاکید کرد . 

 

به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل استانداری لرستان مدیران کل حوزه پست، پست بانک، زیرساخت، ارتباطات و فناوری و مدیر عامل مخابرات استان به مناسبت هفته پست با دکتر زیویار استاندار لرستان دیدار و گفتگو کردند . 

 

استاندار لرستان در این دیدار ضمن تبریک هفته پست به مجموعه مدیران و کارکنان این حوزه ها، گفت: در تاریخ کشور ایران و به ویژه لرستان، مردمان این خطه هرگاه با تهدیدات یا مشکلات مواجه شده‌اند یک دل و هم صدا بر آنها غلبه کرده اند، از این رو مدیران استانی این خصیصه مردم را به فال نیک گرفته و از ظرفیت های بالای مردم در رفع مشکلات بهره گیرند . 

 

دکتر زیویار در ادامه اظهار داشت: خود را قطره کوچکی از دریای بیکران مردم لرستان می‌دانم و مصمم بر رفع مشکلات استان هستم و در این راه از تمامی ظرفیت های بومی و بویژه نخبگان کمک خواهم گرفت . 

 

وی یادآور شد: مدیران و مسئولین به این موضوع توجه ویژه داشته باشند که مطالبات به حق مردم لرستان باید ادا شود، یک دست صدا ندارد و لازم است از هر گونه کمک در این رابطه استقبال شود . 

 

استاندار لرستان با اشاره به اینکه اقدامات زمانی اثر بخش خواهد بود که از تمامی ظرفیت های بومی استفاده صحیح شود، افزود: توجه به نخبگان هم استانی، نخبگان خارج از استان، افرادی که به هر دلیل مورد بی مهری قرار گرفته یا از استان مهاجرت کرده اند و در مجموع تمام ظرفیت ها در دستور کار قرار دارد و هر دستی را که به کمک لرستان آید به گرمی می فشاریم . 

 

دکتر زیویار با تقدیر از زحمات مجموعه مدیران و کارکنان حوزه های پست و ارتباطات لرستان، تصریح کرد: به منظور رفع مشکلات حوزه ارتباطات در استان لازم است مدیران مجموعه نسبت به احصا کمبودها و نواقص اقدام کنند تا در سفر به وزارتخانه مربوطه، مطرح شده و در دستور کار پیگیری قرار گرفته شود . 

 

لازم به ذکر است در پایان، مدیران حاضر در جلسه ضمن بیان برخی از مشکلات، گزارش جامعی از اقدامات صورت گرفته و مهمترین چالش های پیش رو را در حوزه کاری خود ارائه دادند .

 

اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل استانداری لرستان

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید