سایز فونت

b_300_0_16777215_00_images_Doc-amriyeh_25.jpg

 

دکتر فرهاد زیویار نتایج جمع بندی سفر یک روزه به شهرستان بروجرد را تشریح کرد.

به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل استانداری لرستان، دکتر زیویار در مصاحبه با روابط عمومی در خصوص جمع بندی سفر به شهرستان بروجرد اظهار داشت: در ادامه سفرهای شهرستانی که در سطح استان آغاز شده است،چهارمین سفر به شهرستان بروجرد اختصاص یافت.

استاندار لرستان در خصوص برنامه های این سفر گفت: پس از ادای احترام به مقام شامخ شهیدان و حضور در گلزار شهدا و دیدار با خانواده معظم شهدا و ایثارگران و دیدار با امام جمعه محترم شهرستان و بررسی مسائل و مشکلات موجود، تعدادی از واحدهای صنعتی و تولیدی مورد بازدید قرار گرفت از جمله؛ کارخانه تولید شیرخشک شهرستان بروجرد که فاز اول آن با ظرفیت تولید ۲۰۰ تن در سال راه اندازی شده و در مرحله خوبی قرار دارد و با راه اندازی فاز دوم و سوم آن طی یکی دو سال آینده ظرفیت تولیدی این واحد تا ۵۰۰ و ۱۰۰۰ تن قابل افزایش است.

نماینده عالی دولت در استان لرستان به بازدید از کارخانه نساجی بروجرد اشاره کرد و آن را از نظر مجموعه فرایند ریسندگی، بافندگی ، رنگرزی و تولید پارچه های مختلف،کارخانه ای منحصر به فرد برشمرد و افرود: در حال حاضر این کارخانه در شرایط تولیدی خوبی به سر می‌برد.

استاندار لرستان در ادامه به بازدید از شرکت داروسازی فارمد زاگرس اشاره کرد که در زمینه تولید و ساخت داروهای انسانی ، دامی و مواد ضدعفونی‌کننده فعالیت می‌کند.

وی با اشاره به فعالیت این واحد تولیدی در دوران کرونا گفت: این شرکت با ظرفیت های خوبی که دارد در زمینه تولید داروهای انسانی و دامی فعالیت های چشمگیری دارد و در تولید برخی از داروهای حیوانات خانگی در زمره شرکت‌های خاص داروسازی قرار دارد.

دکتر زیویار در خصوص بازدید از مجموعه های مشکل دار گفت: در این زمینه نیز بازدید و بررسی لازم به عمل آمد، از جمله مجموعه عظیم خودرو مورد بازدید واقع شد که فرایندهای بلندمدت حقوقی و عدم مدیریت منابع باعث رکود آن شده که در حال حاضر با پیگیری‌های لازم در مراحل نهایی است و چنانچه این ظرفیت ارزشمند توسط وزارت صمت مورد حمایت قرار گرفته و با دید خوشبینانه مورد توجه قرار گیرد به عنوان یکی از قطب های مطرح کشور در صنعت خودروسازی فعال خواهد شد.

استاندار لرستان همچنین به بازدید از کارخانه سامان کاشی بروجرد اشاره کرد و گفت:این مجموعه در حال اورهال است و با حمایت مالی در اسرع وقت به چرخه تولید باز خواهد گشت.

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید