سایز فونت

b_300_0_16777215_00_images_Doc-amriyeh_36.jpg

دکتر زیویار در مصاحبه با روابط عمومی جمع بندی سفر به شهرستان الیگودرز را تشریح کرد:

به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل استانداری لرستان دکتر زیویار اظهار داشت:

امروز در معیت امام جمعه محترم ،نماینده مردم شهرستان الیگودرز در مجلس شورای اسلامی، فرماندار الیگودرز و جمعی از مسئولان شهرستان به قصد ادای احترام در مقبره شهدای گمنام این شهر حضور یافتیم و سپس با همراهی ایشان از سد حوضیان بازدید به عمل آمد که فلسفه وجودی آن تامین آب کشاورزی مورد نیاز اهالی است و با ابتکار عمل دیگر ظرفیت‌های این منطقه همچون گردشگری و توریستی نیز فعال شده و لازم است مورد حمایت قرار گیرد.

دکتر زیویار تصریح کرد: در خصوص شبکه‌های توزیع و آبرسانی سد حوضیان نواقصی مشهود است که در آینده مرتفع خواهد شد.

استاندار لرستان به بازدید از محل احداث ناحیه صنعتی چمن سلطان الیگودرز اشاره کرد و گفت: خوشبختانه زیرساخت های اولیه این طرح فراهم شده که با همکاری دستگاه‌های خدمات‌رسان تا چند ماه آینده آماده واگذاری به سرمایه گذاران خواهد بود .

وی همچنین به بازدید از تقاطع غیر همسطح جاده شول آباد - الیگودرز اشاره کرد که با حمایت های مرکز لازم است ایرادات آن مرتفع شود. همچنین پروژه تعریض جاده شول آباد به عنوان یکی از محورهای پرتردد و پرخطر مورد بازدید واقع شد و لازم است با همیاری طی فاز بندی های این طرح ،تعریض آن زودتر به نتیجه برسد.

استاندار لرستان با اشاره به مشکلات راههای ارتباطی در استان لرستان گفت : راه مقدمه توسعه است و یکی از مشکلات لرستان مربوط به راه های ارتباطی بوده که در سفر ریاست محترم جمهور حتماً مطرح شده و مورد رسیدگی قرار خواهد گرفت.

دکتر زیویار افزود: امروز با حضور در آیین افتتاح مدرسه ۶ کلاسه خیرساز زنده یاد عباس جلالی مارنانی این مدرسه با تجهیزات کامل توسط خانواده ایشان تحویل آموزش و پرورش شهرستان گردید.

استاندار لرستان در پایان به بازدید از پروژه تولید کاغذ از سنگ اشاره کرد و گفت این پروژه پیشرفت خوبی از نظر عملیات عمرانی داشته است که به خاطر تحریم های اقتصادی تامین تجهیزات آن با مشکل مواجه شده است و قرار است با همکاری کشور چین ظرف چند ماه آینده تجهیزات مورد نظر تامین و کارخانه راه اندازی شود.

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید