سایز فونت

 

b_300_0_16777215_00_images_IMG_20211120_133038_268.jpg

استاندار لرستان در جلسه ستاد مقابله با بیماری کرونا بر لزوم فراهم سازی شرایط برای ایجاد ارتباط حضوری دانش آموزان با مدراس تاکید کرد. 

 

به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل استانداری لرستان، جلسه ستاد ملی مقابله با بیماری کرونا به ریاست آیت الله رئیسی، رئیس جمهور و با حضور استانداران و مسئولین سراسر کشور به صورت ویدئو کنفرانس برگزار شد و در ادامه، جلسه ستاد استانی به ریاست دکتر زیویار حول محور آخرین وضعیت استان به لحاظ بیماری پیگیری شد .

 

رئیس ستاد مقابله با بیماری کرونای استان گفت: در جلسه امروز ستاد ملی مقابله با بیماری کرونا گزارشی از آخرین وضعیت کشور به لحاظ بیماری، تعداد مبتلایان، مرگ بر اثر کرونا، لزوم رعایت پروتکل‌های بهداشتی و احیا طرح شهید سلیمانی و واکسیناسیون ارائه شد و تصمیمات لازم در این زمینه اتخاذ گردید . 

 

دکتر زیویار ادامه داد: با توجه به مصوبات جلسات قبلی ستاد استانی مقابله با بیماری کرونا، در جلسه امروز موضوع پیگیری و نتایج نهایی این مصوبات در دستور کار قرار داشت و دستگاه های اجرایی عضو ستاد گزارشی از آخرین اقدامات صورت گرفته ارائه کردند . 

 

وی اظهارداشت: بر اساس اعلام دانشگاه علوم پزشکی استان، طی ۷ روز گذشته شرایط به گونه‌ای بوده که آمار مبتلایان و مرگ بر اثر بیماری نسبت به هفته های قبل روندی کاهشی داشته و لازم است با رعایت دستورالعمل های بهداشتی این روند نزولی ادامه پیدا کند . 

 

استاندار لرستان با اشاره به بازگشایی مدارس و آموزش حضوری برخی از مقاطع در سال تحصیلی جاری، تاکید کرد: در بحث آموزش حضوری مقاطع ابتدایی سطح استان بنا شد در این رابطه زمینه سازی صورت پذیرد و لازم است شرایط برای حضور دانش آموزان در مدارس فراهم شود .

 

دکتر زیویار خاطرنشان کرد: با توجه به حساسیت بالایی که در این مقطع تحصیلی وجود دارد، ضروری است ابتدا میزان امکانات سنجیده شود تا با لحاظ همه جوانب، روزهای حضور دانش آموزان در کلاس های درس معین شود که با در نظر گرفتن ظرفیت های موجود، ممکن است تعداد این روزها متغیر باشد .

 

 

 اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل استانداری لرستان

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید