سایز فونت

 b_300_0_16777215_00_images_IMG_20211124_154326_961.jpg

 

استاندار لرستان در رزمایش اقتدار بسیجیان خواستار کار جهادی و تلاش همه جانبه برای رفع مشکلات از چهره استان شد .

 

به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل استانداری لرستان، رزمایش اقتدار بسیجیان به مناسبت گرامیداشت هفته بسیج با حضور دکتر زیویار استاندار لرستان، دکتر شاهرخی نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه خرم آباد، فرمانده سپاه حضرت ابوالفضل (ع ) استان، فرمانده نیروی انتظامی، معاونین استاندار، جمعی از مدیران استانی و اقشار مختلف بسیج مردمی استان در مصلای خرم آباد برگزار شد .

 

استاندار لرستان ضمن تبریک هفته بسیج و ادای احترام به مقام شامخ شهدا گفت: خداوند متعال را سپاسگزاریم اینگونه هدایت شده ایم که در ذیل پرچم مقدس ولایت فقیه و مترقی ترین نظام سازی سیاسی مبتنی بر مردم سالاری دینی قرار گرفته‌ایم .

 

دکتر زیویار بسیجیان را سراینده زیباترین شعر تاریخ و حماسه فداکاری عنوان کرد و اظهارداشت: امام راحل بسیج را لشکر مخلص خدا می دانست که معنی آن همراه داشتن اخلاص در کار و انجام خدمت برای رضایت خداوند است .

 

وی با بیان اینکه دفتر تشکل بسیج را همه مجاهدین امضا کرده‌اند، ادامه داد: امام راحل بانی و موسس بسیج بود و با نگرشی بسیجی ویرانه ها را با دستان خالی از مادیات و فقط با نگاهی معنوی دوباره ساخت و هیچگاه در راه نهضت دست به سلاح نبرد، مگر در دوران دفاع از وطن .

 

نماینده عالی دولت در لرستان تصریح کرد: بسیج با رویکرد اخلاص می تواند با بهره گیری از کمترین امکانات بهترین نتایج را حاصل کند و صرفاً منافع و مصالح مردم و تقرب به خدا را در نظر داشته باشد .

 

دکتر زیویار در ادامه افزود: نبی مکرم (ص) بارزترین چهره مجاهدت در تاریخ اسلام بوده و تاثیر پذیری علمای دین از پیامبر اکرم (ص) را می‌توان در فتاوا و مجاهدت های آنان در تاریخ دویست ساله اخیر کشور به خوبی مشاهده کرد . 

 

وی یادآور شد: از آنجایی که بسیجی با خدای خود معامله می کند، هیچ قدرتی را یارای مقابله با آن نیست و نسل اول و دوم انقلاب مصادیق آن را به خوبی در طول دوران با برکت نظام مقدس جمهوری اسلامی تجربه کرده اند .

 

استاندار لرستان با اشاره به نقش سردار شهید حاج قاسم سلیمانی به عنوان یک بسیجی با اخلاص، افزود: بسیج ظرفیتی عظیم برای انجام کارهای بزرگ است و سردار دلها نمونه‌ ای بارز از مجاهدت، تلاش، مقابله با توطئه دشمنان و دفاع از کشور بود که همواره در یادها خواهد ماند .

 

دکتر زیویار در بخش پایانی سخنان خود به مشکلات موجود در لرستان علیرغم وجود ظرفیت‌های خدادادی بسیار اشاره کرد و گفت: اگر امروز مشکلاتی وجود دارد، لازمه رفع آن تکیه بر کار و تلاش جهادی و استفاده از ظرفیت تجربه ادوار گذشته و عمل بسیجی وار است زیرا دیگر فرصتی برای فرصت سوزی در لرستان وجود ندارد .

 

 اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل استانداری لرستان

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید