سایز فونت

b_300_0_16777215_00_images_IMG-20211125-WA0017.jpg

 

استاندار لرستان در جلسه هماهنگی سفر آتی رئیس‌جمهور به استان بر موضوع ارائه گزارشات از وضعیت استان به تفکیک شهرستان ها و پیگیری مطالبات تاکید کرد .

 

به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل استانداری لرستان در ادامه جلسات هماهنگی سفر آتی رئیس‌جمهور به لرستان، جلسه بررسی آخرین وضعیت شهرستانها به ریاست دکتر زیویار و با حضور معاونین استاندار، فرمانداران و مدیران ستادی برگزار گردید .

 

استاندار لرستان در مصاحبه با اداره کل روابط عمومی استانداری گفت: در جلسه امروز موضوعات مرتبط با اجرای مقدمات سفر آتی رئیس جمهور محترم به استان مورد بحث و بررسی قرار گرفت و فرمانداران گزارشی از وضعیت شهرستان ها ارائه دادند .

 

دکتر زیویار اظهار داشت: در سفر آیت الله رئیسی و هیئت همراه به لرستان برنامه های متنوعی گنجانده شده که شامل دیدار با اقشار مختلف مردمی، بازدید از پروژه های عمرانی و اقتصادی و برگزاری جلسات خواهد بود .

 

وی در ادامه افزود: ضرورت دارد فرمانداران در فرصت باقیمانده نسبت به ارائه گزارش آخرین وضعیت مشکلات و مطالبات و ارائه به استانداری جهت انعکاس به رئیس جمهور محترم اقدام کنند . 

 

نماینده عالی دولت در استان لرستان تاکید کرد: سفر رئیس‌جمهور به لرستان فرصتی مغتنم برای پیگیری مطالبات مردمی است که با صرف ساعتها کار کارشناسی و برنامه ریزی مناسب، با هدف بهره برداری به نفع مردم استان انجام شده است .

 

دکتر زیویار خاطرنشان کرد: سد ها و راه آهن استان در حوزه های نیرو و راه و شهرسازی را می توان به عنوان پروژه های مهم در سفر آتی رئیس جمهور به استان مطرح کرد .

 

وی در پایان یادآور شد: در موضوع سفر رئیس‌جمهور و هیئت همراه به لرستان لازم است نگاه مسئولین مطالبه گرایانه، استانی و در راستای انتفاع تمام مردم استان باشد .

 

 اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل استانداری لرستان

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید