معاون استاندار: ریشه ضعف های اقتصادی لرستان به عوامل مادی محدود نیست

on .

معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری لرستان گفت: ریشه ضعف های اقتصادی استان لرستان به عوامل مادی محدود نیست چراکه در مقاطعی که مشکل تامین منابع مالی نداشتیم نیز شاهد مشکلات شدید برخی از واحدهای تولیدی بودیم.

به گزارش روابط عمومی استانداری لرستان، مهرداد غضنفری در نشست ستاد تسهیل و رفع موانع تولید استان لرستان در سالن جلسات استانداری افزود: اهلیت و صلاحیت فنی مدیران تولیدی استان لرستان باید مورد بررسی قرار گیرد.
وی در خصوص برگزاری همایش صنعتگران استان های زاگرس نشین به میزبانی استان لرستان اظهار کرد: در صورت کارشناسی دقیق، این همایش به میزبانی لرستان برگزار می شود.
معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری لرستان افزود: پیشنهاد برگزاری این همایش برای نخستین بار توسط صنعتگران شهرستان بروجرد مطرح شده است و باید به صورت یک مطالبه منطقه ای مورد بررسی قرار گیرد.
وی اظهار کرد: به رغم شرایط نه چندان مناسب اقتصادی منطقه٬ اقدامات مفیدی در سال های اخیر انجام شده است و برگزاری چنین همایش هایی در استان می تواند گام بسیار مهمی در راستای معرفی ظرفیت های اقتصادی لرستان باشد.
در نود و ششمین نشست ستاد تسهیل و رفع موانع تولید استان لرستان مشکلات مربوط به 9 واحد تولیدی مطرح شد.
این مشکلات به طور عمده در حوزه تسهیلات بانکی٬ استمهال، بخشودگی جرائم و تقسیط بدهی واحدهایی بودند که پرونده آنها در کمیته کارشناسی تصویب شده است.

کلیه حقوق این سایت متعلق به استانداری لرستان می باشد. استفاده از مطالب این سایت با ذکر منبع بلامانع می باشد.