استاندار و نماینده ولی فقیه درلرستان درگذشت آیت الله حسینی میانجی را تسلیت گفتند

on .

استاندار و نماینده ولی فقیه درلرستان درگذشت آیت الله حسینی میانجی را تسلیت گفتند

آیت الله سید احمد میرعمادی نماینده ولی فقیه در لرستان و هوشنگ بازوند استاندار لرستان در پیامی مشترک درگذشت آیت الله حسینی میانجی نماینده ولی فقیه سابق استان لرستان را تسلیت گفتند. متن این پیام به شرح ذیل است:

انا لله و انا الیه راجعون

 

ارتحال عالم جلیل‌ القدر، روحانی وارسته حضرت آیت‌ الله سید کاظم حسینی میانجی نماینده سابق ولی ‌فقیه در استان لرستان و امام ‌جمعه خرم‌ آباد موجب تأثر و اندوه گردید.
در این پیام آمده است: آن عالم ربانی که از سوی امام خمینی(ره) به ‌عنوان نماینده ولی ‌فقیه در لرستان منصوب گردید و سالیان متمادی در این استان ولایتمدار منشا آثار و برکات فراوان بوده با زهد و تقوا مامن و پناهگاه مردم و خطابه و روشنگری در ترویج فرهنگ و معارف دین مبین اسلام در جهت حمایت از نظام اسلامی و رهبری معظم انقلاب مدظله‌ العالی، تلاش و کوشش نمودند.
استاندار و نماینده ولی فقیه در لرستان در این پیام افزودند: بدون تردید زحمات مخلصانه این سید بزرگوار در ذهن و خاطر مردم قدرشناس استان لرستان برای همیشه باقی و در نزد خدای متعال مأجور است.
اینجانبان مصیبت درگذشت این عالم زاهد و عارف را به محضر مقدس حضرت ولیعصر(عج)، مقام معظم رهبری، حوزه‌های علمیه، مردم ولایتمدار استان لرستان به ‌ویژه خانواده آن مرحوم تسلیت عرض نموده و از خداوند متعال غفران و رضوان الهی برای آن مرحوم و صبر جمیل برای بازماندگان مسالت می‌ نماییم.


کلیه حقوق این سایت متعلق به استانداری لرستان می باشد. استفاده از مطالب این سایت با ذکر منبع بلامانع می باشد.