سرپرست معاونت سیاسی امنیتی استانداری لرستان: نگاه مثبت دولت به آموزش و پرورش/«مدرسه» محور پیشرفت است

on .

سرپرست معاونت سیاسی امنیتی استانداری لرستان با تاکید بر نگاه مثبت دولت به آموزش و پرورش گفت: در دستگاه آموزش و پرورش «مدرسه» محور پیشرفت است.

به گزارش روابط عمومی استانداری لرستان، حبیب الله خجسته پور در مراسم تودیع و معارفه مدیر کل آموزش و پرورش لرستان در سخنانی با اشاره به حضور گسترده فرهنگیان در این مراسم اظهار داشت: این امر نشان دهنده حمایت از ارکان نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران است.

وی با بیان اینکه علی رغم وضعیت جوی بد هوا و لغو پرواز رئیس مرکز سنجش وزارت آموزش و پرورش ولی شاهد حضور گسترده فرهنگیان در این مراسم هستیم، گفت: این حضور جمعیت نشان دهنده اهمیت دستگاه عریض و طویل آموزش و پرورش است.

سرپرست معاونت سیاسی امنیتی استانداری لرستان با بیان اینکه این امر وظیفه مسئولان دستگاه آموزش و پرورش را سنگین تر می کند، افزود: آموزش و پرورش بدون اغراق محور توسعه در هر کشور محسوب می شود.

خجسته پور با تاکید بر اینکه باید نگاه ویژه ای به دستگاه آموزش و پرورش شود، یادآور شد: این امر نیز با همکاری سیاست گذاران و مجریان این نهاد و همچنین مردم اتفاق می افتد.

وی با اشاره به اینکه  اگر نبوغ معلمان نبود هیچ گاه شاهد پیشرفت در حوزه های مختلف نبودیم، اظهار داشت: در دستگاه آموزش و پرورش «مدرسه» محور پیشرفت است.

سرپرست معاونت سیاسی امنیتی استانداری لرستان در ادامه سخنان خود با تاکید بر اینکه در جابجایی مدیران نباید نگاه مثبت به مدرسه خدشه دار شود، افزود: طی سه سال گذشته و با فعالیت مدیر کل سابق آموزش و پرورش شاهد پیشرفت در این دستگاه بوده ایم و امیدواریم این روند ادامه پیدا کند.

خجسته پور با تاکید بر اینکه خوشبختانه رویکرد دولت تدبیر و امید نسبت به آموزش و پرورش و مدرسه فعالانه بوده است، بیان داشت: همواره در این دولت دید مثبت به آموزش و پرورش وجود داشته است.

وی با اشاره به تغییر صورت گرفته در آموزش و پرورش لرستان تصریح کرد: این امر با هماهنگی وزیر و همچنین مدیریت ارشد استان صورت گرفته است.

کلیه حقوق این سایت متعلق به استانداری لرستان می باشد. استفاده از مطالب این سایت با ذکر منبع بلامانع می باشد.