حضور 450 مقام موثر کشور در لرستان بیانگر توجه دولت به استان است

on .

معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری لرستان گفت: 450 مقام موثر و اثر گذار کشور در لرستان حضور پیدا کرده اند که این حضور به معنای توجه دولت به استان است.

به گزارش روابط عمومی استانداری لرستان، مهرداد غضنفری در جلسه کارگروه ستاد تسهیل کوهدشت در فرمانداری این شهرستان افزود: دولت تدبیر و امید توجه ویژه ای به استان لرستان داشته است که این توجه منجر به انتخاب استان لرستان به عنوان پایلوت اقتصاد مقاومتی و کاهش نرخ بیکاری شد.
وی اظهار کرد: در بسیاری از زمینه ها به استان لرستان توجه ویژه ای شده است و انتظار می رود با عزم مدیران، مشکلات استان برطرف شوند.
وی افزود: در رابطه با سد معشوره یا کشکان، تیم مدیریتی لرستان پیگیر مسائل و مشکلات مردم است و چنانچه شهرستان هایی نسبت به این موضوع تردید دارند، در اشتباه هستند.
معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری لرستان گفت: به تناسب سلائقی که در استان لرستان وجود دارد در برخی مواقع، مواضع غیرکارشناسی عنوان می شود که این امر منطقی نیست.
وی افزود: چنانچه در سیل های سال گذشته سدی وجود داشت خسارت های میلیاردی به بار نمی آمد.
غضنفری بیان کرد: سد کشکان یک سد تنظیمی است که برای بروز سیلاب بسیار موثر خواهد بود و باید پرسید احداث این سد چگونه به برخی ها صدمه می زند.
وی با انتقاد از مخالفان احداث سد معشوره گفت: همه از جمله شهرستان پلدختر باید برای احداث سد و استفاده از فرصت های استان تلاش کنند.
وی مستعد بودن کشور و لرستان در خصوص بروز بلایای طبیعی را یادآور شد و افزود: استاندار لرستان در جلسات مختلف با مسئولان و ارکان نظام مقدس جمهوری اسلامی، خواستار انعکاس و پیگیری مشکلات مردم هستند.
وی تصریح کرد: لرستان در بحث رونق تولید از نظر پرداختی نسبت به سهم اختصاص یافته در رقابت با همه استان های کشور رتبه نخست را دارد که این مهم حاصل زحمات بانک ها، دستگاه های اجرایی و فعالیت شبانه روزی دبیرخانه ستاد اقتصاد مقاومتی است.

کلیه حقوق این سایت متعلق به استانداری لرستان می باشد. استفاده از مطالب این سایت با ذکر منبع بلامانع می باشد.