معاون عمرانی استاندار لرستان: 700 نیروی انسانی ناکارآمد از عمده ترین مشکلات شهرداری های لرستان است

on .

معاون عمرانی استاندار لرستان گفت: وجود 700 نفر نیروی انسانی ناکارآمد در بدنه شهرداری استان لرستان از عمده ترین مشکلات این شهرداری های است.

به گزارش روابط عمومی استانداری لرستان، محمد اصلانی در همایش شهرداران در سالن جلسات استانداری افزود: در صورت ساماندهی نشدن و تعدیل نکردن این نیروها سازمان شهرداری های استان لرستان با مشکل اساسی مواجه می شود.
وی با بیان اینکه ساماندهی این نیروها نیازمند 210 میلیارد ریال اعتبار است، گفت: هر ماه 20 میلیارد ریال حقوق به این افراد پرداخت می شود.
معاون عمرانی استاندار لرستان نبود نردبان برای خاموش کردن آتش در آتش سوزی ها را از دیگر مشکلات شهرداری های استان است دانست و افزود: این مشکل در حادثه آتش سوزی مجتمع تجاری خرم آباد مشهود بود.
وی با تاکید بر لزوم پرداخت مطالبات شهرداری ها از سوی دستگاه های اجرایی اظهار کرد: درخصوص سهمیه قیر مساعدت شود.

** اختصاص 29 میلیارد ریال اعتباربرای خرید تجهیزات شهرداری های لرستان
مدیرکل امور شهری و شوراهای استانداری لرستان نیز در این نشست گفت: درمجموع بیش از 29 میلیارد ریال اعتبار برای خرید ماشین آلات و تجهیزات شهرداری های لرستان اختصاص یافته است.
هرمز نصیری با تاکید بر ضرورت پرداخت دیون ادارات و دستگاه های اجرایی به شهرداری های استان افزود: این دیون مربوط به سال های گذشته می باشد که در صورت پرداخت مشکلات عمده ای از شهرداری های استان رفع می شود.

کلیه حقوق این سایت متعلق به استانداری لرستان می باشد. استفاده از مطالب این سایت با ذکر منبع بلامانع می باشد.