استاندار اعلام کرد: همکاری لرستان با هلند و چین

on .

استاندار لرستان گفت: در استان لرستان با کشورهایی چون هلند و چین در کارخانه‌های صنعتی همکاری داریم.

به گزارش روابط عمومی استانداری لرستان، هوشنگ بازوند در جلسه با سرمایه‎گذاران شرکت اینترنشنال آلمان و GPEC چین بیان کرد: لرستان دارای ظرفیت و پتانسیل‌های فراوانی ازجمله کشاورزی قوی، معادن فراوان و... است. یک سوم استان را معاون بالقوه نفت و گاز تشکیل داده‌اند.

وی با اشاره به اجرای پروژه‌های عظیم سدسازی در لرستان، بیان کرد: بزرگترین سدهای کشور در این استان در حال احداث هستند و تعدادی از آنها آلمان سرمایه‌گذار است.

بازوند با اشاره به احداث کریدور بندر امام به مرز بازرگان ترکیه، تصریح کرد: حدود 200 تا 250 کیلومتر از این آزادراه از استان لرستان عبور می‌کند و در این خصوص آماده سرمایه‌گذاری هستیم.

 استاندار لرستان اظهار کرد: کارخانجات صنعتی فراوانی در لرستان وجود دارد که شرایط لازم برای سرمایه‌گذاری را دارند. کارخانه بسیار بزرگ خودروسازی بروجرد در گذشته با شرکت پروتون مالزی همکاری و در حال حاضر آماده سرمایه‌گذاری است و تمام زیرساخت‌های آن فراهم است.

وی خاطرنشان کرد: فرودگاه شهرستان بروجرد نیز در منطقه ویژه اقتصادی شرایط خوبی برای سرمایه‌گذاری دارد و آمادگی داریم تا با سرمایه‌گذاران در رابطه با احداث این فرودگاه همکاری داشته باشیم.

بازوند افزود: در حال حاضر در استان لرستان با کشورهایی چون هلند و چین در کارخانه‌های صنعتی همکاری داریم.

کلیه حقوق این سایت متعلق به استانداری لرستان می باشد. استفاده از مطالب این سایت با ذکر منبع بلامانع می باشد.