استاندار اعلام کرد: اتمام ۱۲۷پروژه کوچک و بزرگ با بیش از ۲۴۰۰۰ شغل در لرستان

on .

استاندار لرستان گفت: لرستان از هیچ ردیف اعتباری حذف نشده است.

به گزارش روابط عمومی استانداری لرستان، هوشنگ بازوند در اولین روز دهه فجر و سالروز ورود تاریخی حضرت امام خمینی( ره) به کشور بیان کرد: انقلاب اسلامی هر سال تازه‎تر و پرشورتر در مسیر اهداف خود قدم برمی‎دارد و این موضوع از الهی بودن و مردمی بودن انقلاب نشأت می‎گیرد.

وی اظهار کرد: به فرموده مقام معظم رهبری، انقلاب ما یک پدیده بی‎نظیر با دستاوردهای بزرگی چون نعمت ولایت فقیه است.

بازوند ادامه داد: امنیت کشور ما  در دنیا و منطقه با وجود فرزانه ولی فقیه نشان اقتدار ماست.

استاندار لرستان اضافه کرد: حضور و همراهی مردم و توجه به رأی و نظر آنان،  ظرفیت بزرگ مردمی بسیج،  حمایت از محرومین و مستضعفین، احیای فرهنگ ایثار و شهادت، خودباوری و اعتماد به نفس از دیگر دستاوردهای بزرگ  انقلاب است.

وی تصریح کرد: این ایام فرصتی مغتنم برای بیان امور و کارهای عمرانی است  که باید به خوبی  به مردم اطلاع رسانی شود.

بازوند خاطرنشان کرد: در دهه فجر امسال ۱۹۹۴ پروژه با اعتبار ۲۰۸۹ میلیارد تومان تقدیم مردم می‎شود. نیروگاه بزرگ ۱۰۰۰ مگاواتی، انتقال آب کاکارضا به خرم آباد و... از جمله این پروژه‎ها است.

استاندار لرستان یادآور شد: صفت محرومیت زیبنده ظرفیت‎ها و استعدادهای لرستان نیست.

وی افزود: مردم بدانند از محل ماده ۱۸۰ و بودجه توازن هر سال اعتبار لرستان بیشتر شده و این استان از هیچ ردیف اعتباری حذف نشده است. اضافه شدن به هر لیست ردیف دیگر باید با نگاه به ظرفیت‎های بی‎شمار لرستان باشد نه با  ترسیم چهره‎ای ندار و درمانده از استان. آنچه مردم از ما می‎خواهند این است که توجه‎ها را به سمت خود جلب کنیم نه ترحم‎ها.

بازوند گفت: فردا با حضور مدیر عامل گاز کشور بیش از ۱۵۰ روستا صاحب نعمت گاز شده و عملیات اجرایی گازرسانی به ۲۰۷ روستای دیگر نیز شروع می‎شود تا جمع روستاهای صاحب گاز در 3.5 سال گذشته به ۹۰۰ مورد برسد و این در حالیست که کل روستاهای صاحب گاز در تمام دوره‎های قبل ۳۲۷ مورد بوده است.

استاندار لرستان بیان کرد: مهمترین دستاوردهای انتخاب لرستان به عنوان پایلوت اقتصاد مقاومتی  احیای ظرفیت‎های راکد و تعطیل شده استان مانند فولاد ازنا، صنایع غذایی گهر، توسعه فرودگاه، سد کشکان( معشوره) و اتمام ۱۲۷پروژه کوچک و بزرگ با بیش از ۲۴۰۰۰ شغل است.

کلیه حقوق این سایت متعلق به استانداری لرستان می باشد. استفاده از مطالب این سایت با ذکر منبع بلامانع می باشد.