استاندار لرستان: اعتماد به نفس، درس و دست‌آورد انقلاب است

on .

استاندار لرستان با اشاره به اینکه انقلاب درس‌های فراوانی را به ما داده است، گفت: امیدواریم معلمان بتوانند درس‌های انقلاب را به‌نحو احسن برای دانش‌آموزان ارائه دهند و مدیران نیز این درس‌ها که منشأ پیشرفت کشور هستند را مرور کنند.

به گزارش روابط عمومی استانداری لرستان، هوشنگ بازوند در مراسم نواخته شدن زنگ انقلاب در مدرسه دخترانه شاهد خرم‌آباد، ضمن تبریک ایام‌الله دهه فجر و گرامیداشت یاد و خاطره شهدای انقلاب و شهدای آتش‌نشان، اظهار کرد: امسال اولین سالی است که سالروز پیروزی انقلاب را بدون حضور یار دیرین امام و رهبری، مرحوم آیت‌الله هاشمی رفسنجانی جشن می‌گیریم.

وی با اشاره به اینکه انقلاب درس‌های فراوانی را به ما داده است، بیان کرد: امیدواریم معلمان بتوانند درس‌های انقلاب را به‌نحو احسن برای دانش‌آموزان ارائه دهند و مدیران نیز این درس‌ها که منشاء پیشرفت کشور هستند را مرور کنند.

بازوند افزود: اعتماد به نفس، را می‌توان به‌عنوان درس و دست‌آورد انقلاب دانست که امیدواریم دانش‌آموزان ما آن‌را به‌عنوان سرلوحه کار خود قرار دهند، که بعد از آن خودباوری که باعث پیشرفت کشور و انقلاب است، ایجاد شد و خمیرمایه و پایه تمام کارها در انقلاب ما خودباوری بود که از دست‌آوردهای مهم انقلاب ماست.

استاندار لرستان با اشاره به اینکه خودباوری از عوامل پیروزی ما در دفاع مقدس بود که امروزه نیز همه ما باید آن‌را سرلوحه کار خود قرار دهیم، تصریح کرد: امسال از سوی مقام معظم رهبری تحت‌عنوان «اقتصاد مقاومتی و اقدام و عمل» نام‌گذاری شده که یک برنامه بلندمدت برای کشور است و خمیرمایه آن نیز خودباوری و اعتماد به نفس است.

کلیه حقوق این سایت متعلق به استانداری لرستان می باشد. استفاده از مطالب این سایت با ذکر منبع بلامانع می باشد.