معاون استاندار لرستان: احیای مجتمع کشت و صنعت لرستان از تلاش‌های خوب در سه سال گذشته در استان بود

on .

معاون سیاسی و امنیتی استاندار لرستان گفت: احیای مجتمع کشت و صنعت لرستان یکی از تلاش‌های بسیار خوب در سه سال گذشته در استان بود.

به گزارش روابط عمومی استانداری لرستان ، حبیب‌الله خجسته‌پور شامگاه جمعه در مراسم تودیع و معارفه فرماندار شهر خرم‌آباد اظهار داشت: یکی از تلاش‌های بسیار خوب در سه سال گذشته احیای کشت و صنعت بود که این مجتمع غریب به ده سال تعطیل درآمده بود.

معاون سیاسی و امنیتی استاندار لرستان ادامه داد: با کمک‌ها و مساعدت‌های استاندار لرستان مجتمع کشت و صنعت تعطیل شده توسط یک سرمایه‌گذار خارجی احیا شد.

وی با اشاره به برگزاری انتخابات سال گذشته یادآور شد: در سال گذشته دو انتخابات برگزار شد که خوشبختانه بدون هیچ حاشیه‌ای انتخابات سالمی برپا شد.

این مسؤول عنوان کرد: در طول این سه سال 42 کنسرت در شان مردم و با نظم خوب در استان اجرا شد.

خجسته‌پور در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به بحث امنیت و جرائم در استان بیان کرد: در سال 93 نسبت به سال 92 40 درصد کاهش جرائم داشتیم و سال 94 نسبت به سال 93 نیز 10 درصد کاهش جرائم داشتیم.

معاون سیاسی و امنیتی استاندار لرستان اضافه کرد: در خرم‌آباد 30 سازمان مردم نهاد دارای مجوز وجود دارد که اخذ 23 سازمان مردم نهاد آن‌ها در سه سال گذشته صورت گرفته است.

کلیه حقوق این سایت متعلق به استانداری لرستان می باشد. استفاده از مطالب این سایت با ذکر منبع بلامانع می باشد.