استاندار لرستان: مدیران بانک ها سودهای بانکی را رسیدگی کنند

on .

استاندار لرستان گفت: برخی از بانک ها سودی فراتر از سود تعیین شده از مشتریان دریافت می کنند که لازم است مدیران بانک ها این موضوع را رسیدگی کنند.

به گزارش روابط عمومی استانداری لرستان، هوشنگ بازوند با بیان اینکه بانک ها بخشی از تسهیلات اعطایی به مردم را نزد خود نگه می دارند، افزود: نگه داشتن بخشی از تسهیلات به عنوان سپرده خلاف قانون است.
وی اضافه کرد: بانک ها با این اقدام به ‌نوعی دستورالعمل‌ ها را دور می زنند که این موضوع در اسرع وقت در یک جلسه رسیدگی می شود.
استاندار لرستان در خصوص قطعی ناگهانی برق واحدهای صنعتی گفت: شرکت برق درخواست قطعی برق را قبل از قطع کردن آن به بخش خصوصی اعلام کند چراکه زمان قطع شدن برق به ‌صورت ناگهانی مشکلاتی برای دستگاه ‌ها و کارخانه به وجود می‌ آید.
وی افزود: شرکت گاز طبق قرارداد با دستگاه ‌ها مکلف به ارایه 9 ماه گاز است و چون خیلی از دستگاه ‌ها دوگانه ‌سوز نیستند و در این زمینه به مشکل برمی‌ خورند تقاضا داشتند که قرارداد به 12 ماهه تبدیل شود .
بازوند اظهار کرد: در نشست شورای گفت و گوی بخش خصوصی با دولت مواردی تصویب شد ولی برای رفع مشکلات بخش خصوصی موارد باید در شورای گفت و گوی تهران نیز مطرح شوند.

کلیه حقوق این سایت متعلق به استانداری لرستان می باشد. استفاده از مطالب این سایت با ذکر منبع بلامانع می باشد.