استاندار: تنگ نظری بزرگترین آفت توسعه لرستان است

on .

استاندار لرستان تنگ نظری را بزرگترین آفت توسعه این استان دانست و گفت: برخی رفتارها با بخش خصوصی و سرمایه گذار مایه تاسف است.

به گزارش روابط عمومی استانداری لرستان، هوشنگ بازوند در نشست شورای گفت و گو دولت و بخش خصوصی در سالن جلسات اتاق بازرگان افزود: بخش خصوصی نباید ناامید شود چراکه مجموعه مدیریت استان از هیچ تلاشی برای تسهیل در امور سرمایه گذاری دریغ نمی کند.
وی با گلایه از عملکرد شهرداری و شورای شهر در نحوه برخورد با سرمایه گذاران اظهار کرد: شوراها و و شهرداری ها باید تنگ نظری ها را کنار بگذارند و به رفع مشکل سرمایه گذاری در استان کمک کنند.
استاندار لرستان با اشاره به سرمایه گذاری لاستیک سازی خرم آباد گفت: 81 درصد سهام این کارخانه توسط یک سرمایه گذار تبریزی خریداری شده و این نشان از تمایل سرمایه داران برای سرمایه گذاری در استان است.
وی ادامه داد: ابتدا تصور این بود که مشکل فعالیت بخش خصوصی در لرستان نبود زیرساخت هایی مانند فرودگاه، سد و راه چهارخطه است ولی به نظر می رسد بخش خصوصی برای فعالیت مجبور به استفاده از پیوست فرهنگی است.
بازوند با تاکید بر لزوم اصلاح مشکلات افزود: رفتار کارکنان ادارات با بخش خصوصی در امتیازدهی بسیار موثر خواهد بود.
وی با اظهار تاسف از فراری دادن سرمایه گذاران با رفتار برخی افراد گفت: شورا به اجرای طرح تقاطع غیر همسطح توسط یک سرمایه ‌گذار راضی نبود و قول می دهم اگر قرارگاه خاتم الانبیا نیز این طرح را بخواهد اجرا کند راضی نخواهند شد.


کلیه حقوق این سایت متعلق به استانداری لرستان می باشد. استفاده از مطالب این سایت با ذکر منبع بلامانع می باشد.