استاندار خبر داد: سرمایه‎گذاری بلژیکی‎ها در لرستان

on .

استاندار لرستان گفت: بلژیکی‌ها خواستار سرمایهگذاری در حوزه نیروگاه سیکل ترکیبی شدند.

به گزارش روابط عمومی استانداری لرستان، هوشنگ بازوند در خصوص دیدار با سرمایه گذاران بلژیکی اظهار کرد: تا پیش از این ما سراغ میگرفتیم حالا سرمایهگذاران خارجی سراغ سرمایهگذاری در لرستان میگیرند.

وی با بیان اینکه بلژیکیها خواستار سرمایهگذاری در حوزه نیروگاه سیکل ترکیبی شده‌اند، ادامه داد: آنان ضمن خبر دادن از  مطالعات دقیق تیم کارشناسی خود از مزیتهای لرستان خواستار سرمایهگذاری در موضوع ساخت نیروگاه سیکل ترکیبی شده‌اند.

بازوند با قدردانی از توجه بیش ازپیش سرمایه گذاران داخلی و خارجی برای سرمایه‌گذاری در استان پر استعداد لرستان تاکید کرد: آنچه امروز مورد توجه و حساسیت ما و مردم لرستان است تضمین سرمایهگذاری تا حصول نتیجه نهایی و به بهرهبرداری رسیدن پروژههاست که در این خصوص یک سری تعهدات دو طرفه وجود دارد.

استاندار لرستان تصریح کرد: ما و مردم باید بستر، شرایط و زیر ساختها را فراهم کنیم که متعهدانه دنبال میکنیم و سرمایهگذار هم طبیعتا باید با  اهلیت لازم از جمله قدرت نقدینگی، تامین اعتبار و سوابق موفق در کار خود متوقف نشود.

وی با اشاره به سوابق قبلی سرمایه گذاری در موضوع نیروگاه سیکل ترکیبی اشاره کرد و خاطر نشان کرد: انتظار داریم سرمایهگذار در مورد تامین اعتبار این پروژه تعهد و تضمین ویژه داشته باشد.

بازوند یادآور شد: در این نشست مدیران شرکتهای بلژیکی از آورده نقدی ۱۵ درصدی و تامین فاینانس ۸۵ درصدی از بانکهای کشور متبوع خود خبر دادند و تاکید کردند برای تضمین تامین اعتبار کاملا مهیا هستند.

استاندار لرستان افزود: کارشناسان این شرکتها تا بیست روز آینده اقدامات مقدماتی خود را با حضور در لرستان انجام میدهند.

کلیه حقوق این سایت متعلق به استانداری لرستان می باشد. استفاده از مطالب این سایت با ذکر منبع بلامانع می باشد.