معاون عمرانی استاندار لرستان خبر داد چهار خطه کردن محور مواصلاتی خرم‌آباد- کوهدشت در اولویت کارگروه عمرانی اقتصاد مقاومتی است

on .

معاون عمرانی استاندار لرستان گفت: چهار خطه کردن محور مواصلاتی خرم‌آباد- کوهدشت در اولویت قرار گرفته و مصوب شد اداره کل راه و شهرسازی ضمن تسهیل در اجرای پروژه آن را در نیمه سال 96 مورد بهره‌برداری قرار بگیرد.

به گزارش روابط عمومی استانداری لرستان، محمد اصلانی در حاشیه جلسه کارگروه عمرانی اقتصاد مقاومتی اظهار داشت: در این جلسه چهار دستگاه اجرایی سازمان جهاد کشاورزی، میراث فرهنگی، اداره کل ورزش و جوانان و همچنین اداره کل راه و شهرسازی عملکرد خود را درخصوص پروژه‌های عمرانی اقتصاد مقاومتی ارائه دادند.

وی ادامه داد: پیشرفت فیزیکی دستگاه‌های اجرایی که اقدام به ارائه عملکرد در این جلسه کردند قابل قبول بود.

معاون عمرانی استاندار لرستان از وجود 394 پروژه عمرانی در قالب سند اقتصاد مقاومتی لرستان خبر داد و بیان کرد: مقرر شده است که این پروژه‌ها طی سال‌های 95 و 96 مورد بهره‌برداری قرار بگیرند.

این مسؤول با تاکید به اینکه تاکنون 100 پروژه از مجموع پروژه‌های عمرانی اقتصاد مقاومتی لرستان به بهره‌برداری رسیده است، تصریح کرد: با توجه به پیشرفت فیزیکی 57 درصدی مابقی پروژه‌ها امیدوار هستیم آن‌ها نیز در قالب برنامه زمان‌بندی شده در سال جاری مورد بهره‌برداری قرار بگیرند.

اصلانی درخصوص مصوبات جلسه امروز کارگروه عمرانی اقتصاد مقاومتی لرستان گفت: چهارخطه کردن محور مواصلاتی خرم‌آباد- کوهدشت در اولویت قرار گرفته و  مصوب شد اداره کل راه و شهرسازی ضمن تسهیل در اجرای پروژه آن را در نیمه سال 96 مورد بهره‌برداری قرار بگیرد.

وی ادامه داد: جهت چهارخطه کردن محور خرم‌آباد- پلدختر یک قرارداد منعقد می‌شود که طی آن پیمانکار جدید در ابتدای سال آینده عملیات اجرایی پروژه را آغاز می‌کند.

معاون عمرانی استاندار لرستان در پایان سخنان خود مطرح کرد: مصوب شد که کلیه فرمانداران شهرستان‌های استان پروژه‌هایی را که نسبت به برنامه زمان‌بندی عقب‌تر هستند را جمع‌بندی کنند و در هفته آینده با هماهنگی دستگاه‌های اجرایی جهت رفع کاستی‌های آن‌ها مورد بررسی قرار گیرند.

کلیه حقوق این سایت متعلق به استانداری لرستان می باشد. استفاده از مطالب این سایت با ذکر منبع بلامانع می باشد.