معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری لرستان: بی‌اعتنایی به سرمایه‌گذار، عقب‌گرد به دنبال خواهد داشت/ ورودی خرم‌آباد مناسب نیست

on .

معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری لرستان گفت: تا زمانی که به سرمایه‌گذار بی‌اعتنایی کنیم، عقب‌گرد خواهیم داشت.

به گزارش روابط عمومی استانداری لرستان، محمد اصلانی در آئین کلنگ‌زنی بوستان و مجتمع تحقیقاتی بلوط در محله پشته حسین‌آباد، اظهار کرد: توسعه اتفاق نخواهد افتاد، مگر اینکه از تمام ظرفیت‌ها استفاده کنیم و حداکثر بهره‌وری را از بخش خصوصی ببریم.

وی تصریح کرد: منابع دولتی و شهرداری محدود است اما بخش خصوصی از منابع خوبی برخوردار بوده و باید از آن استفاده کنیم.

اصلانی تأکید کرد: هر زمانی باورهای قلبی ما این موضوع را تایید کرد که فرش قرمز زیر پای سرمایه‌گذار پهن کنیم، آن موقع بسترهای پیشرفت را فراهم کرده‌ایم و در نقطه مقابل تا زمانی که به سرمایه‌گذار بی‌اعتنایی کنیم، عقب‌گرد خواهیم داشت.

معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری لرستان با اشاره به انتخاب خرم‌آباد به عنوان یکی از هفت شهر برتر گردشگری کشور، افزود: برای نوروز 96 نیز همه دستگاه‌های اجرایی را ملزم کرده‌ایم که در بحث گردشگری بیش از سال گذشته پای کار باشند.

وی خطاب به شهردار خرم‌آباد گفت: برای نوروز 96 باید کاری کنید، کارستان و متفاوت‌تر از سال‌های پیش اقدام کنید. همچنین ورودی شهر از سمت فرودگاه مناسب نیست و امیدواریم تا ایام نوروز، آن را ساماندهی کنید.

کلیه حقوق این سایت متعلق به استانداری لرستان می باشد. استفاده از مطالب این سایت با ذکر منبع بلامانع می باشد.