استاندار لرستان: بلیط سایت‌های گردشگری و اماکن مذهبی لرستان گران نمی‌شود

on .

استاندار لرستان گفت: بهای بلیط سایت‌های گردشگری و اماکن مذهبی استان در ایام نوروز گران نمی‌شود .

به گزارش روابط عمومی استانداری لرستان، مهندس هوشنگ بازوند در جلسه ستاد تسهیلات نوروزی و گردشگری استان با بیان اینکه روح حاکم بر این ستاد باید همچنان مانند سال‎های گذشته معرفی لرستان به عنوان مقصد گردشگری باشد، اظهار کرد: در این باره همه دستگاه‌های اجرایی استان باید همکاری لازم را با این ستاد داشته باشند .

وی بر ضرورت ساماندهی و تجهیز نمازخانه‌های بین راهی سطح استان تاکید کرد و گفت: همچنین سرویس‌های بهداشتی سطح استان نیز برای استفاده مسافران باید ساماندهی و تجهیز شوند .

بازوند با تاکید براینکه ساماندهی مجتمع‌های بین‌راهی و همچنین پمپ بنزین ‎ های استان ضروری است، تصریح کرد: همچنین فرمانداران با همکاری شهرداری‌ها در ورودی شهرهای استان باید ستادهای استقبال از مهمانان نوروزی را راه‌اندازی کرده و از آنها با اهدا هدایایی در هنگام سال تحویل استقبال کنند .

نماینده عالی دولت در استان تاکید کرد: بهای بلیط سایت‌های گردشگری و اماکن مذهبی استان به هیچ عنوان نباید در ایام نوروز افزایش پیدا کند.

وی گفت: در ایام نوروز امسال نیز سه بازرس ویژه استانداری لرستان کار نظارت بر عملکرد دستگاه‌های اجرایی استان را مانند سال گذشته به عهده خواهند داشت .

بازوند با اشاره به پیش‌بینی سخنگوی ستاد تسهیلات نوروزی استان یادآورشد: در این راستا دستگاه‌های اجرایی باید همکاری لازم را با سخنگوی ستاد داشته و برنامه‌های خود را به وی ارائه دهند.

استاندار لرستان با اشاره به ارتباط مستقیم با شبکه یک صدا و سیما در ایام نوروز گفت: در این ایام نیروی انتظامی لرستان باید امنیت گردشگران را در ایام نوروز فراهم کند .

کلیه حقوق این سایت متعلق به استانداری لرستان می باشد. استفاده از مطالب این سایت با ذکر منبع بلامانع می باشد.