پیام نوروزی مهندس بازوند ؛ استاندار لرستان ...بمناسبت آغاز سال ۱۳۹۶ هجری شمسی

on .

پیام نوروزی مهندس بازوند ؛ استاندار لرستان ...بمناسبت آغاز سال ۱۳۹۶ هجری شمسی :

✅ بسم الله الرحمن الرحیم

یا مقلب القلوب و الابصار ، یا مدبرالیل و النهار ، یا محول الحول و الاحوال ، حول حالنا الی احسن الحال....

درگاه حضرت بی همتا را شکر که باز هم بهار با کاسه های باران و سبدهای پر از شکوفه به دیدارمان آمده است و ما دست در دست همدلی و با لبخند یکرنگی ، تولد دوباره ی زمین را جشن می گیریم.

خدایا!


فصل ها از پی هم می گذرند و فرصت ها چون ابرهای گذران می روند و دیگر برنمی گردند. 

حالا ماییم و فرصت های فراوان و شکرهای بی پایان!

بارالها ! شاکریم که فرصت زیستن در سایه سار ایران سربلند و انقلاب باشکوه اسلامی و امام انقلاب را نصیبمان کردی و توفیق درک آرمانهای انسان ساز و سعادت آفرین شهیدان والامقام این سرزمین پاک نهاد را عطایمان کرده ای و حیاتمان را در عصری به رهبری و ولایت وجودی معنوی و عظیم الشان قرار داده ای تا رایت تدبیر در دست و شوق‌ امید در دل به امروز و فردای پرغرور و عزت افزون این سرزمین بیندیشیم و با توسل به فضل و یاریت در مسیر رونق و آبادانی آن گام برداریم.

کتاب یک سال دیگر از بودن و زندگیمان در خطه ای با ظرفیت های بی بدیل و استعدادهای سرشار بسته می شود.
خداوند بهار آفرین را شکر و مردم نیکوسرشت لرستان را سپاس که وجود آگاه و بینش عمیق و درک منصفشان را انگیزه ی قوت بخشمان کردند تا به اتفاق جمعی از فرزندان این دیار ، تمام توشه و تلاشمان را برای اعتلای این خطه در سالی که نام و نشانش " اقتصاد مقاومتی ، اقدام و عمل " بود به کار بندیم.

در سالی که رفت و الگوی اقتصاد مقاومتی بودیم ؛ توفیقات کم نظیری در موضوعات متنوع مخصوصا در فعالیت زیرساختهای معطل مانده ای چون فرودگاه و آزاد راه و راه آهن ؛ در حیات دوباره ی واحدهای کوچک و بزرگی مانند کشت و صنعت و فولاد و صنایع غذایی ؛ در سدسازی و آبرسانی و گازرسانی ؛ در جلب توجه ویژه ی دولتمردان و سرمایه گذاراری سرمایه گذاران فراوان و..... در نهایت کم شدن مقداری از انباشت حجیم و رنج دور و دراز بیکاری نصیبمان شد .
اما بی شک ، فراوانی حجم این انباشت از یک سو و داشته ها و ثروت های غنی این سرزمین از سوی دیگر ، همچنان سالهایی از جنس کار بابرنامه و سرمایه گذاری هدفمند و البته خستگی ناپذیری می طلبد تا لرستان به آنچه زیبنده ی منابع و توانمندیهای آن است ، برسد.

در آستانه ی فصل نو شدن طبیعت ؛ میثاق همدلیمان را در تمام روزهای سرنوشت ساز پیش رو مخصوصا انتخابات ریاست جمهوری و شوراهای اسلامی شهر و روستا ، امضا کرده و برای تمام هموطنان و هم استانیهای نجیبمان سالی به دور از رنجوری جسم و ملال جان و تنگی نظر و سالی قرین رونق کار و فراخ روزی و توفیق روز افزون از خداوند منان مسئلت می نماییم.
امید که بزودی خبر فرج امام غایب از نظر ، بهترین خبر تمام ماه و سالمان شود.

بازوند
استاندار لرستان

 

کلیه حقوق این سایت متعلق به استانداری لرستان می باشد. استفاده از مطالب این سایت با ذکر منبع بلامانع می باشد.