فوتوکلیپ + گالری تصاویر + خبر سفر معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان میراث فرهنگی در سومین روز از تعطیلات نوروز به شهرستان بروجر به همراه فوتوکلیپ و گالری تصاویر

on .

صبح بارانی سومین روز نوروز سرکار خانم دکتر احمدی پور معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان میراث فرهنگی وارد شهرستان بروجرد شد. دکتر احمدی پور در بدو ورود به این شهرستان به همراه مهندس بازوند استاندار، معاون استاندار و فرماندار شهرستان بروجرد و سایر مسئولین این شهرستان برای تجلیل از مقام شامخ شهدا در گلزار شهدای شهرستان بروجرد حضور یافتند. سپس از ستاد اجرایی خدمات سفر در میدان آیت الله بروجردی (ره) و دبیرستان تاریخی امام (ره) و مسجد امام (ره) دیدن کردند.

در ادامه معاون رئیس جمهور در نشست ستاد اجرایی سفرهای نوروزی در هتل زاگرس بروجرد با عنوان اینکه: میراث بزرگ شهری با سابقه درخشان مانند بروجرد نباید مانند سالیان گذشته فرسوده بماند و فرسوده تر شود افزود: مجموعه طباطبایی های بروجرد در سال ۹۶ تبدیل به محور گردشگری می شود. تیم کارشناسی سازمان میراث به همین منظور در روزهای آتی راهی بروجرد می شود.

وی بیان کرد:  باید به ساخت و سازها بر اساس معماری تاریخی ک فرهنگی و حفظ و باز آفرینی بافت های تاریخی به صورت توامان توجه کرد. سازمان میراث با استانداری لرستان تفاهم نامه همکاری برای باز آفرینی بناهای تاریخی امضا می کند. رئیس سازمان میراث فرهنگی گفت: برآیند هویت ملی ما برگرفته از  مواریث فرهنگی و تاریخی ماست. در واقع منافع ملی بدون مراقبت از عناصر هویت ساز کشور میسر نیست.
گزارش تصویری

 

غبارروبی گلزار شهدا

 

بازدید از مسجد جامع بروجرد

 

حضور در خانه تاریخی آیت الله بروجردی (ره)

 

 بازدید از ستاد اجرایی خدمات سفر در میدان آیت الله بروجردی 

 

نشست ستاد اجرایی سفرهای نوروزی در هتل زاگرس بروجرد

کلیه حقوق این سایت متعلق به استانداری لرستان می باشد. استفاده از مطالب این سایت با ذکر منبع بلامانع می باشد.