پیام مشترک حضرت آیت الله میرعمادی نماینده ولی فقیه در استان و مهندس بازوند استاندار لرستان بمناسبت دوازده فرودین سالروز استقرار نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران

on .

 بسم الله الرحمن الرحیم

 بی شک دوازدهم فروردين ؛ بهاري است كه دامان سپيد و پرشكوفه اش، خوش ترين خاطره اي شد كه برايمان به جاي ماند.
  صفاي نهفته در عيدي لبخندها با نشان پيروزي انقلاب ، تا همیشه  تبلور عشق و آرمان هايمان بر سينه سبز و سپيد و سرخ جمهوري اسلامي است .

دوازده فروردين، سالروز بلوغ فكري و سياسي ملت ايران است. بعد از آن دیگر چهره آزادي، صورتكي رنگ پريده و افسرده براي خيمه شب بازي استبداد نشد ؛ ديگر قامت استقلال این  خاک ، رخت سياه و پلاسيده وابستگي بر تن نداشته و نخواهد داشت .

بهاري كه بر بال پرستوهاي مهاجر، به ايران بر گشت، نويد شكوفايي آينده اي پر اميد را براي مان آورده بود.

گرچه آن روز كه برگ هاي «آري» ما، ضامن اقتدار جمهوري اسلامي مي شد، سلطه طلبان و اهالی استکبار  ، حقيرتر از آن بودند كه آينده شكوهمند ايران اسلامی  را در چارچوب اذهان بسته شان درك كنند، اما امروز، پس از سی و هشت  سال از آن روز سرنوشت ساز، ديگر هيچ كس را ياراي آن نيست كه در استواري عزم و اوج شعور و حقانيت انتخابمان، ترديد كند.

امروز و تا همیشه جمهوري اسلامي، وديعه اي الهي است در دستان ما و فرزندان اين آب و خاك، عزمشان را جزم کرده تا پرچم اقتداري كه بر شانه شهيدانمان و به رهبری بنیانگذار بزرگ انقلاب اسلامی حضرت امام خمینی "ره " و نایب بر حق ایشان ؛ ولی امر مسلمین جهان حضرت امام خامنه ای " مدظله العالی، برافراشته شده و در حال اهتزاز است ، بر بالاترين قله هاي پيشرفت و ترقي افراشته ساخته و به دست صاحب غایی اش برسانند.

و من الله التوفیق...

سید احمد میرعمادی
نماینده ولی فقیه در استان لرستان و امام جمعه خرم آباد

بازوند
استاندار لرستان

دوازدهم فروردین ۱۳۹۶ ه. ش.

کلیه حقوق این سایت متعلق به استانداری لرستان می باشد. استفاده از مطالب این سایت با ذکر منبع بلامانع می باشد.