قدردانی روابط عمومی استانداری لرستان از آحاد مردم و دعوت به همراهی در ادامه مسیر توسعه لرستان با وحدت و همدلی...

on .


بسم الله الرحمن الرحیم

 با اهداء سلام و تحیت و تبریک مجدد سال نو به محضر مردم شریف ، شهید پرور،غیور و عزت مند  لرستان.

خدارا شاکریم که سال 95 را در شرایطی پشت سر گذاشتیم که نام وآوازه لرستان در عمل به فرامین مقام معظم رهبری در قالب شعار اقتصاد مقاومتی، اقدام وعمل بعنوان استان الگو ساز وبا کسب رتبه های برتر کشوری در شاخصهایی همچون رونق تولید ، احیاء ظرفیتهای راکد وتعطیل شده تولیدی وصنعتی، تسهیل ورفع موانع تولید، جذب سرمایه گذاری خارجی، رونق صادرات و کاهش واردات ودر نتیجه مازاد تراز تجاری ، توسعه زیر ساختها ، رشد وجذب بی نظیر اعتبارات کلان ملی و استانی ، توسعه جهشی خدمات رسانی به روستاها(برق و آب وگاز)  ، ایجاد بالغ بر 74000 شغل ثبت شده در استان ( در طول سه سال )  و اجرای طرحهای بزرگ در حوزه های صنعتی ،کشاورزی ،گردشگری ،انرژی و کاهش نرخ بیکاری وبهبود 8 پله ای جایگاه استان از این منظر و....... در سراسر کشور درخشید ومورد توجه وعنایت مقامات عالیرتبه کشور قرار گرفت.

 بدو شک این میسر نبود جز در سایه مشارکت وهمراهی صبورانه آحاد مردم، تلاش شبانه روزی ودلسوزانه مسئولین اجرایی، قضایی،نظارتی و امنیتی، نمایندگان محترم مردم و حمایت بی دریغ نماینده معزز ولی فقیه دراستان وائمه محترم جمعه وجماعات در کلیه استان.

 ولیکن ؛ وظیفه همه ما در تحقق شعار امسال یعنی اقتصاد مقاومتی،تولید واشتعال بسی سنگین تر است.
 در این راستا مدیریت ارشد استان وکلیه دستگاههای اجرایی، امسال نیز همچون ایام رفته  از عمر دولت تدبیر وامید با انگیزه ای مضاعف مصمم است با بهره گیری از کلیه قابلیتها وظرفیتهای کم نظیر طبیعی وانسانی  وبیشتر وبهتر از قبل در تحقق اهداف نظام مقدس اسلامیمان وبرنامه های اصولی ،کارشناسانه و تحول گرایانه دولت تدبیر وامید گام برداشته و به پیش رود و با توکل بر خدا وند کریم ودر سایه وفاق و همدلی وهمزبانی این مهم  دور از دسترس نخواهد بود .
بدیهی است در  مسیر فرارو امیدمان به تفضل ولطف بیکران خالق یکتا وحمایت شما مردم عزیز میباشد تا بتوانیم شکاف  و فاصله عمیق ایجاد شده در توسعه وتحول استان نسبت به سایر نقاط کشور که ناشی از فرصت سوزیهای گذشته و هدر دادن توان وانرژی در مسیرهای حاشیه ای وجدالهای بی حاصل بوده است ، به تدریج جبران شود.
در خاتمه از لطف وعنایت توده عظیم مردم، نخبگان ونحله های فکری مختلف ، شخصیتها ، عالمان دینی،قلم به دستان واصحاب با کفایت رسانه و... که  با حمایت وقدر دانی از خدمتگذاران خود در پیکره دولت، در مناسبتها و موضع گیریها موجب شده اند در مسیر اجرای سیاستها وبرنامه های دولت مدبر وخدمتگذار جناب آقای دکتر روحانی  عزم ما راسختر وانگیزه ما مضاعف شود، سپاسگزاریم. 

کلیه حقوق این سایت متعلق به استانداری لرستان می باشد. استفاده از مطالب این سایت با ذکر منبع بلامانع می باشد.