استاندار: در دولت تدبیر وامید گازرسانی به روستاهای لرستان 2 برابر شده است

on .

استاندار لرستان گفت: تعداد روستاهای گاز رسانی شده در استان لرستان در سه سال و نیم عمر دولت تدبیروامید 2 برابر کل دولت های قبل است.

به گزارش روابط عمومی استانداری لرستان، هوشنگ بازوند در حاشیه بهره برداری از گازرسانی روستایی در بخش سیلاخور دورود در  افزود: در دولت تدبیر و امید حدود 700 روستا در لرستان گازرسانی شده که این رقم در دولت های قبل 327 روستا بوده است.
وی با بیان اینکه شرکت گاز لرستان عملکرد خوبی در ارتباط با گاز رسانی روستایی داشته است، گفت: طبق برنامه اقتصاد مقاومتی قرار شد تا پایان خرداد 96 تعداد روستاهای گازرسانی شده در لرستان به یکهزار روستا برسد که امروز در گزارش مدیرعامل گاز لرستان عنوان شد این مهم در پایان فروردین انجام می شود.
وی درخصوص گازرسانی به 6 روستای بخش سیلاخور دورود اظهار کرد: این طرح سال گذشته کلنگ زنی و با سرعت بسیار بالا انجام شد و امروز به بهره برداری رسید.
استاندار لرستان در ادامه با اشاره به طرح احداث تصفیه خانه فاضلاب دورود گفت: حدود 2 سال پیش در بازدید از رودخانه دورود مشاهده شد فاضلاب شهر با وضع نامناسبی وارد رودخانه می شود.
وی با بیان اینکه ورود فاضلاب به رودخانه آلودگی فراوانی را به همراه داشت، افزود: در آن بازدید مذاکراتی صورت گرفت تا بتوانیم هرچه زودتر تصفیه خانه فاضلاب دورود را راه انداری و فاضلاب را از رودخانه جدا کنیم.
وی گفت: امروز عملیات اجرایی تصفیه خانه دورود به رغم کمبود اعتبارات در دولت آغاز شد که امیدواریم هرچه سریعتر به پایان برسد.
گفتنی است در آئینی با حضور استاندار لرستان و جمعی از مسئولان استانی و محلی طرح گاز رسانی به 6 روستای بخش سیلاخور دورود به بهره برداری رسید.

کلیه حقوق این سایت متعلق به استانداری لرستان می باشد. استفاده از مطالب این سایت با ذکر منبع بلامانع می باشد.