استاندار لرستان خواستار تسریع در بهره‌برداری از بیمارستان آیت‌الله بروجردی شد

on .


هوشنگ بازوند در بازدید معاون وزیر راه از بیمارستان آیت‌الله بروجردی اظهار کرد: یکی از اصلی‎ترین مطالبات مردم بروجرد بهره‎برداری از این بیمارستان است.
وی تصریح کرد:  وعده ها در این خصوص  باید عملیاتی شود.
بازوند اضافه کرد: این قول و قرارها براساس نقطه نظرات مشاور، کارفرما و پیمانکار بوده و از مقامات کشوری تا مسئولین پایین دست وعده‎های بسیاری در مورد بهره‎برداری از این پروژه داده‎اند.
استاندار لرستان ادامه داد: این بیمارستان حق مردم است و مطالبه آنها نیز به حق است. الان به وقت اضافه رسیده‎ایم و باید زودتر تعیین تکلیف شود.
وی افزود: همه نمایندگان در خصوص این بیمارستان صحبت کرده‎اند و اگر آرشیو صداوسیما را نگاه کنیم به این موضوع پی خواهیم برد. بهره‎برداری از این پروژه باید سریع انجام شود.
وی خاطرنشان کرد: تجهیزات این بیمارستان وارد استان شده و به محض اتمام کار و تحویل ساختمان به دانشگاه علوم پزشکی، نصب و راه‌اندازی خواهند شد.
بازوند یادآور شد: چندین ماه است که هر 15 روز یکبار از طرح بیمارستان بازدید به عمل آمده و هر بار تاکید فراوان شده که باید این طرح به بهره‌برداری برسد.
استاندار بیان کرد: یکی از مطالبات بحق مردم شهرستان بروجرد رفع کمبود فضای بهداشتی و درمانی است.
وی گفت: بیمارستان 230 تختخوابی آیت‌الله بروجردی 19 هزار و 600 مترمربع مساحت دارد.
بازوند اضافه کرد: بیمارستان آیت‌الله بروجردی یک پروژه بیمارستانی بزرگ است که بزودی این پروژه تکمیل و به چرخه درمان این شهرستان وارد می‌شود.
استاندار لرستان خاطرنشان کرد: در طراحی این بیمارستان تمام معیارها، استانداردها و ضوابط و مقرارت ساختمان‌سازی همچون دستورالعمل‌ها و بخشنامه‌های سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی، ضوابط بیمارستانی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی و استانداردهای کشور درنظر گرفته شده است.

کلیه حقوق این سایت متعلق به استانداری لرستان می باشد. استفاده از مطالب این سایت با ذکر منبع بلامانع می باشد.