معاون عمرانی استانداری لرستان گفت: اجرای طرح «منظومه روستایی» در بخش «زز و ماهرو» الیگودرز باید موجب رونق اشتغال شود

on . محمد اصلانی در حاشیه جلسه کارگروه امور زیربنایی لرستان اظهار داشت: امروز یکی از دستوراتی که در جلسه کارگروه زیربنا مطرح شد طرح توسعه بخش «زز و ماهرو» واقع در شهرستان الیگودرز بود.

وی این طرح را وابسته به بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان دانست و افزود: این طرح در سنوات گذشته در دست تهیه بوده و مهندسین مشاور ذی ربط مبادرت به ارائه آن کردند.

 معاون عمرانی استانداری لرستان اضافه کرد: آنچه در اهداف این طرح مهم است مطالعات وضع موجود در تمام زمینه های اجتماعی، اقتصادی سیاسی و اشتغال است که باید مورد بحث و بررسی قرار گیرد.

اصلانی بیان داشت: پس از طرح موضوع غالب طرح پیشنهادی  باید به گونه ای باشد که موجبات رشد و توسعه پایدار، ایجاد اشتغال و کاهش بیکاری و در کلان قضیه توسعه پایدار منطقه مورد بحث را به دنبال داشته باشد.

وی اظهار داشت: پس از تصویب این طرح در کارگروه امور زیربنایی مشروط به تایید مطالعات پدافند غیرعامل به شورای برنامه ریزی و توسعه استان رفته و مجددا در آنجا هم مورد بررسی قرار می گیرد.

 معاون عمرانی استانداری لرستان عنوان کرد: پس از تصویب در شورای برنامه ریزی ابن طرح به همه دستگاه های اجرائی به خصوص فرمانداریهای استان ابلاغ می شود.

اصلانی افزود: اجرای هر طرح و پروژه ای در این منطقه بر اساس طرح مطالعاتی مدون مورد تصویب خواهد بود.

کلیه حقوق این سایت متعلق به استانداری لرستان می باشد. استفاده از مطالب این سایت با ذکر منبع بلامانع می باشد.