استاندار لرستان خبر داد؛ اختصاص ۲۷۱ میلیارد تومان برای ایجاد اشتغال در شهرستان سلسله

on .

استاندار لرستان از اختصاص ۲۷۱ میلیارد تومان اعتبار برای ایجاد اشتغال در شهرستان سلسله خبر داد.

به گزارش روابط عمومی استانداری لرستان، هوشنگ بازوند در کارگروه اشتغال و سرمایه گذاری شهرستان سلسله با بیان اینکه ماموریت اصلی این کارگروه تحقق شعار «اقتصاد مقاومتی، تولید و اشتغال» است اظهار داشت: هر جامعه ای که کار را عنصر اصلی توسعه بداند رو به توسعه است و برای موفقیت باید کار کرد و فرهنگ کار را در تمام شاخص ها به خصوص با ورود بخ شهای خصوصی ارتقا داد.

وی با بیان اینکه راهبرد اصلی اقتصادی کشور، اقتصاد مقاومتی با اجماع همه قوا، کارشناسان و با پشتوانه کاملا علمی است گفت: بانک ها برای تحقق سند تولید و اشتغال در لرستان نقش مهمی دارند و بانک ها و دستگاهها باید تسهیل گر در مسیر اشتغال باشند و این شاخص از شاخص های مهم خدمت به کشور و انقلاب است.

استاندار لرستان با بیان اینکه برای شهرستان سلسله، ۲۷۱ میلیارد تومان اعتبار با هزار و ۶۱۱ فرصت شغلی در سند تولید و اشتغال پیش بینی شده که همه باید برای عملی شدن آن بکوشند گفت: برای تعداد شغل پیش بینی شده می شود با برنامه های دقیق تر تعداد آن را بیشتر کرد.

بازوند با اشاره به اینکه هر ۱۵ روز یک بار باید این کارگروه فعالانه جلسات خود را برگزار کرده و ادامه دهد افزود: کمک های فنی اعتباری شهرستان ها به زودی به دستگاهها و شهرستانها ابلاغ می شود.

کلیه حقوق این سایت متعلق به استانداری لرستان می باشد. استفاده از مطالب این سایت با ذکر منبع بلامانع می باشد.