مدیرکل اموربانوان استانداری لرستان: کارگاه آموزشی حجاب و عفاف در مناطق محروم و حاشیه‌ای لرستان برگزار می‌شود

on .

مدیرکل امور بانوان استانداری لرستان گفت: کارگاه اموزشی حجاب و عفاف توسط سازمان بسیج بانوان در مناطق حاشیه‌نشین و محروم استان برگزار می‌شود.

به گزارش روابط عمومی استانداری لرستان، لیلا سلاحورزی در جلسه بزرگداشت هفته حجاب و عفاف اظهار کرد: برنامه‌های ویژه‌ای باید برای این هفته در اجرا شود.

وی با بیان اینکه ادارات و دستگاه‌های اجرایی باید تابلوها و بنرهایی با موضوع حجاب و عفاف بر سردر ادارات و راه‌های پر رفت‌ و آمد نصب کنند، گفت: ادارات و دستگاه‌های اجرایی باید علاوه بر حضور و شرکت در برنامه‌های درون سازمانی، در برنامه‌های برون سازمانی نیز شرکت داشته‌ باشند.

مدیرکل امور بانوان استانداری لرستان عنوان کرد: مسابقات کتابخوانی با موضوع حجاب و عفاف یکی از برنامه‌های ویژه‌ای است که توسط سازمان امور ‌کتابخانه‌های استان برگزار می‌شود.

سلاحورزی با اشاره به استفاده از ظرفیت سازمان‌های مردم نهاد، تصریح کرد: برگزاری راهپیمایی و مطالبه‌گری زنان محجبه نیز از دیگر برنامه‌هایی است که در این هفته برگزار می‌شود.

وی افزود: ویترین‌های مغازه‌ها و فروشگاه‌ها نیز باید ساماندهی شده و پیام‌هایی با موضوع حجاب در آن‌ها نصب شود.

مدیرکل امور بانوان استانداری لرستان خاطرنشان کرد: شرکت مخابرات نیز باشد روزانه پیامک‌هایی در قالب حجاب و عفاف برای مشترکین ارسال کند.

سلاحورزی عنوان کرد: کارگاه آموزشی در مناطق محروم و حاشیه‌ای نیز توسط سازمان بسیج زنان و با موضوع حجاب و عفاف برگزار می‌شود.

کلیه حقوق این سایت متعلق به استانداری لرستان می باشد. استفاده از مطالب این سایت با ذکر منبع بلامانع می باشد.