استاندار خبر داد: کسب رتبه اول لرستان در استان‌های پایلوت اقتصاد مقاومتی

on .

استاندار گفت: لرستان در پرداخت تسهیلات تسهیل تولید رده چهارم کشور و رتبه اول استان‌های پایلوت اقتصاد مقاومتی  را در شاخص درصد پرداخت به خود اختصاص داد.

به گزارش روابط عمومی استانداری لرستان، مهندس هوشنگ بازوند در ستاد تسهیلات استان اظهار کرد: سامانه تسهیلات تسهیل تولید سال ۹۵ با پرداخت ۱۶ هزار میلیارد تومان در کشور تا هفته آینده بسته شده است و سامانه سال ۹۶ با پیشنهاد ۲۰ هزار میلیارد تومان در آستانه باز شدن است.

وی ادامه داد: لرستان در پرداخت تسهیلات تسهیل تولید رده چهارم کشور و رتبه اول استان‌های پایلوت اقتصاد مقاومتی  را در شاخص درصد پرداخت به خود اختصاص داد.

استاندار لرستان یادآورشد: امسال ۴۱۸۰ میلیارد ریال به ۳۴۸ واحد تولیدی استان  پرداخت شده است و این درحالیست که  سهمیه  تخصیصی استان۴۰۵۰ میلیارد ریال بوده است.

بازوند گفت:بانک‌های ملی، ملت و کشاورزی بیشترین پرداختی را از لحاظ  تسهیلات تسهیل تولید داشته‎اند.

در ادامه این جلسه معاون هماهنگی امور اقتصادی و مدیریت منابع استانداری لرستان نیز گفت: لرستان در شاخص تعداد واحدهایی که از طریق ستاد تسهیل تولید رفع موانع شدند ارتقای ظرفیت داشته است.

مهرداد غضنفری اضافه کرد: خوشبختانه در حجم سرمایه‎گذاری تزریق شده به طرح های سرمایه‎گذاری توسط ستاد تسهیل رتبه اول در کشور را کسب کرده‎ ‎ ایم، همچنین از لحاظ تعداد واحدها با 1052 واحد رتبه سوم کشور را به خود اختصاص داده‎ایم.

کلیه حقوق این سایت متعلق به استانداری لرستان می باشد. استفاده از مطالب این سایت با ذکر منبع بلامانع می باشد.