استاندار لرستان: دریای اراده ملت به رئیس جمهور با توهین افراد خودسر خدشه دار نمی شود

on .

استاندار لرستان گفت: دریای اراده ملت ایران به رئیس جمهور با لکه های بی مقدار و توهین افراد معلوم الحال و خودسر خدشه دار نمی شود.

به گزارش روابط عمومی استانداری لرستان ، هوشنگ بازوند در پیامی در پاسخ به حرکت خودسرانه افرادی معلوم الحال در حاشیه راهپیمایی روز قدس افزود: بدون شک عمل زشت و نامعقول برخی افراد نابخرد نسبت به منتخب مردم ایران اسلامی در روز قدس که به تعبیر رهبر معظم انقلاب روز انسجام مسلمین است به سخره گرفتن اهداف متعالی نظام مقدس جمهوری اسلامی بوده و در قاموس وحدت و یکپارچگی امت اسلام و نظام مقدس ما جایی نداشته و مردود است.
معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری لرستان نیز در پیامی بیان کرد:در شرایط حساس کنونی، توهین عده ای خودسر در مراسم راهپیمایی روز جهانی قدس به رئیس جمهوری قانونی و دومین مقام رسمی کشور، یار دیرین امام و رهبری و امتحان پس داده در عرصه های قبل و بعد از انقلاب ، ،مصداق واقعی بازی در میدان دشمن و تحقق خواسته آنها در ایجاد تفرقه و خدشه دار شدن وحدت ملی است.
مهرداد غضنفری در این پیام می افزاید: بدون شک این رفتارهای هنجار شکن غیرقابل دفاع فقط مایه خوشحالی دشمنان انقلاب اسلامی بوده و حتی برای این دسته موهن هم جز تنفر و انزجار مردم انقلابی،مومن و روزه دار سودی نخواهد داشت.

کلیه حقوق این سایت متعلق به استانداری لرستان می باشد. استفاده از مطالب این سایت با ذکر منبع بلامانع می باشد.