استاندار لرستان خبر داد سرمایه‌گذاری 420 میلیارد تومانی در شهرستان پلدختر /هزار و 700 شغل در پلدختر ایجاد می‌شود

on .

استاندار لرستان گفت: امسال طبق سند اشتغال 420 میلیارد تومان سرمایه گذاری در پلدختر خواهد شد و یک هزار و 700 فرصت شغلی نیز در این شهرستان ایجاد می‌شود .

به گزارش روابط عمومی استانداری لرستان، هوشنگ بازوند در جلسه کارگروه تولید و اشتغال استان در شهرستان پلدختر اظهار داشت: مسئولان حوزه‌های مختلف موظفند طبق سند اشتغال و سرمایه گذاری ایجاد شغل را در شهرستان پلدختر در اولویت کارهای خود قرار دهند.

وی افزود: طبق این سند باید یک کمیته متشکل از چهار ، پنج نفر ازمسئولان مربوطه تشکیل شود و نتیجه کار خود را ماهیانه گزارش داده و به اطلاع مردم برسانند.

استاندار لرستان گفت: در پلدختر شرایط برای ایجاد شغل مهیا است و مسئولان باید با اتحاد کمک کنند سرمایه گذاری و ایجاد شغل در این منطقه رونق پیدا کند تا گوشه‌ای از مطالبات مردم برطرف شود .

بازوند ضمن تقدیر از حساسیت ‌ها و پیگیری‌های امام جمعه پلدختر در مطالبات مردم شهرستان گفت: مسئولان استانی در راستای ایجاد شغل و سرمایه گذاری بر اساس سند اشتغال تمام توان خود را به کار گیرند و مسئولان شهرستانی مطالبه‌گر این موضوع باشند .

وی افزود: احداث آزاده راه خرم آباد – پل زال کار عمرانی بسیار خوبی بود اما موجب از دست رفتن  حدود 2 هزار فرصت شغلی در شهرستان پلدختر شد که ما مسئولان موظف به جبران این مشکل هستیم .

استاندار اظهار داشت: استان لرستان سال‌های متمادی است که رتبه اول بیکاری را دارد و هنوز هم با تلاش‌های زیادی که انجام شده این نقیصه به قوه خویش باقی است و نیاز به یک عزم جدی تر و تلاش بیشتر دارد .


کلیه حقوق این سایت متعلق به استانداری لرستان می باشد. استفاده از مطالب این سایت با ذکر منبع بلامانع می باشد.